Wpis z mikrobloga

@Gasquet: z objawow pozytycznych glownie natretne mysli, takie jakby telepatyczne ataki, z negatywnych w sumie wszystko bo sa podobne do objawow depresji oraz takie inne np paranoje rozne, widzenie wszedzie spiskow przeciwko mnie itd
poczytaj sobie z czystej ciekawosci co z tym sie wiaze bo malo kto wie, ze schizofrenia to nie tylko omamy
  • Odpowiedz
@Gasquet: od jakos gimanzjum zaczelam sie powoli psuc, wiadomo jak wyglada wsparcie rodziny "wyjdz to ludzi" " zaakceptuj siebie" "znajdz sobie hobby" i sie tak z tym m1eczylam dlugo az w kocnu poszlam do lekarza. Ataki bywaly w sumie od dawna az nie pamietam kiedy sie zaczelo to wszystko ale swiadomosc mam od niedawna. czasami te ataki trwaly miesiacami bez przerwy. To takie cos gdy nie wie ktore mysli, emocje, przemyslenia,
  • Odpowiedz
@miaudoczka: ja #!$%@? "nie wie się które myśli są twoje". Wszystkie są twoje. Miałem coś podobnego przez chwilę i wystarczył TRENING UWAZNOSCI. Wcale ci się mózg nie zepsuł, tylko nie umialas go kontrolować.. teraz będziesz #!$%@? leki do końca życia albo do czasu kiedy ci się nie znudzi.
  • Odpowiedz
@miaudoczka: co za czasy, żadnych medytacji, zerowa samoświadomość, żadnej odpowiedzialności za stan swojego umysłu i tylko psychotropy żeby sie wyregulować chemicznie. Nie pozdrawiam. Cpaj dalej
  • Odpowiedz