Wpis z mikrobloga

No hejka. Godzinkę temu zatrzymały mnie bagiety.
Oczywiście policjant był z góry uprzedzony, a Pani policjantka bardzo miła XD
Ale do sedna. Poleciał mi dowód za silnik niezgodny ze stanem fabrycznym (swap z 1.6 na 2.0), 500 za nieprzerejestrowanie i nie zgłoszenie zakupu do US przez 3 lata XDDD (kupiony za 950zł) i 100 za brak zagłówków w tylnej kanapie oraz nieprzykręcony akumulator.

No i teraz kwestia mandatu za nieprzerejestrowanie i nie zgłoszenie zakupu pojazdu. Z tego co się dowiedziałem, to policjant nie miał prawa mnie ukarać za ten czyn, a dodatkowo na mandacie nie podał artykułu. Czy taki mandat można anulować, a jeśli tak, to w jaki sposób?
#prawo #praworuchudrogowego #kodeksdrogowy #policja #motoryzacja #anulujmandat
Miekki - No hejka. Godzinkę temu zatrzymały mnie bagiety.
Oczywiście policjant był z...

źródło: comment_kntlA9IeqkSm6vKvNfijXMhFJ9Dyf11T.jpg

Pobierz
  • 96
@Miekki: przecież milicja może kolbe #!$%@? za to ze silnik zmieniłeś tak samo jak za nieprzejestrowanie. Zatrzymywali mnie kiedyś i problemu nie było. Ale ja powitałem ich słowami dzień dobry panowie milicjanci ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Miekki: ja tam zawsze twardo z nimi zaczynam jak mnie zatrzymują. Wywalone mam w kontrole i milicje. Zatrzymali mnie bo nie wpuściłem ich i musieli za mną skręcić. Kiedyś mnie tajniacy zatrzymali to tez komedie miałem z nich jak chcial dokumenty do ręki. Powiedziałem ze coś innego może do reki dostać ale nie jest w moim typie
@Shmit: Ja po prostu staram się być miły, bo wiem, że wykonują swoją pracę. Bagietmajster okazał się być #!$%@?, ale pani policjantka była miła... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Miekki: ja mam wywalone. Chcą to niech dają mandat jak przekroczę prędkość. Kiedyś mnie zatrzymali na ekspresówce i mówi gość ze przekroczyłem dozwolona predkosc, mówię ze spoko. On do mnie ze o 130 km/h przekroczyłem. Tez powiedziałem ze spoko. Zagotował się mówiąc ze tu jest ograniczenie do 120 xD
@Miekki: ilość bzdur w tym topicu przyprawia mnie o ból głowy. Bagietmajster miał rację. Kara za nieprzerejestrowanie jest, przecież porusza się pojazdem bez waznego/prawidłowego dowodu debile. A dowód może polecieć za KAZDE widzimisię, i #!$%@? im zrobicie każdy diagnosta przyzna im rację przy odstepstwie od homologacji nawet jak są to głupie chlapacze czy żarówki.