Wpis z mikrobloga

@ladnyalegruby Szkoda czasu. Mój ziomek kupił od nich dietę. Masz tam kwiatki w stylu 68g białka jajka, za mało białka. Ogólnie tragedia, za 3 godziny czytania w internecie zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci samemu sobie ustalić dietę..
@DywanTv: @dniam4: @Kasahara

No dobra przyznam się, () kupiłem na miesiąc bo muszę zrzucić z 30kg. Ogólnie dieta i plan treningowy wydaje mi się spoko, niby konsultowałem ze znajomymi którzy jakieś tam pojecie mają i mówią że wydaje się spoko, ale pewnie okaże się po kilku miesiącach współpracy z nimi. Podoba mi się to że co 2 tygodnie sprawdzają efekty i dostosowują dietę i plan do
@ladnyalegruby No jak masz ujemny bilans kaloryczny i te 1,5 g białka na kg masy ciała, to na pewno będzie działał. Tu nie chodzi o to, że ich plany nie działają, tylko że to co dostajesz, nie jest warte tyle, ile za to płacisz.
To tak jakbyś do przerzucenia tony węgla wynajął wykwalifikowanego Pana robotnika za 20 zl/h zamiast Pana pijaczka, który będzie 4x tańszy. Efekt ten sam, ale jeden się ładnie
@ladnyalegruby No to spoko, powodzenia. To nie majątek! Pamiętaj tylko, że od ciężaru ważniejsza jest technika, pewnych ćwiczeń się człowiek uczy lata. Zadbaj o to, że miał kto kontrolować czy dobrze robisz ćwiczenia.
@ladnyalegruby Ja tnę po kosztach i z internetu się wszystkiego próbuję dowiedzieć. Jednak liczę się z tym, że to jest bardzo skomplikowany temat i mogę to przepłacić zdrowiem w przyszłości. Trener lub doświadczony kolega to ogromna pomoc.
@ladnyalegruby:

Twój wybór i życzę Ci najlepszego, jednak musisz mieć świadomość, ze to wszystko wypluwa bot, a "eksperci" tamtejsi są po 2 dniowych kursach. Niestety setki razy było tu wrzucone co dają i ciężko mieć o tym dobre zdanie, ale lepsze coś niż nic.
@ladnyalegruby: a jak myślisz?
oczywiście, że tak, zresztą wystarczyło napisać tutaj pod tagiem :P albo nawet zgłosić się do eksperta czyli @Kasahara
lepiej gdy układa Ci to 'człowiek'i zawsze możesz liczyć na jego pomoc- tylko taka nauka ma sens, bo po co kupwać coś gotowego, nie mająć nawet pojęcia jak zacząć
@ladnyalegruby Mój niebieski wziął raz z ciekawości od nich dietę na masę... Prawie same kanapki i zero kaloryczne dla faceta 193 wzrostu i wtedy 93kg wagi, jeszcze sugerowali, żeby schudł xD
@ladnyalegruby: W marcu tego roku kupiłem plan treningowy wraz z dietą. Plan przedłużyłem i przedłużał będę dalej, z kilku prostych powodów.
Dieta dopasowana do tego co lubię, nie lubię, chcę, wolnego czasu. Od 2 lat nie jem mięsa, Fabryka Siły bez problemu dopasuje dietę zarówno dla wegetarian jak i wegan. Czas przygotowania posiłków oraz to czego lubisz lub nie, określasz w ankiecie, którą wypełniasz na samym początku.
Suplementacja, do diety zostają