Wpis z mikrobloga

Witam po kilkudniowej przerwie. Niestety stary router w czwartek wieczorem odmówił posłuszeństwa i nie miałem dostępu do Internetu na PC ;) Ale już wracam. Tym razem odpadaa firma Star z ponad 41% głosów.
Oczywiście wciąż głosujemy na najgorszą markę z pozostałych. No i oczywiście jeśli chcesz być jutro! wołany - możesz kliknąc w plusa i/lub obserwować tag --> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam po kilkudniowej przerwie. Niestety stary router w czwartek wiecz...

źródło: comment_3thxDYlBJfs8od0WMSoBsmZgHkNorMeY.jpg

Pobierz

Wybierz najgorszą markę!

  • Wiejskie Ziemniaczki 10.7% (373)
  • Crunchips 8.4% (291)
  • Lays 4.7% (164)
  • Pringles 10.8% (376)
  • Przysnacki 28.4% (988)
  • Chipsletten 37.0% (1286)

Oddanych głosów: 3478

  • 55
Ogólnie to od razu sobie myślę lays na bank najlepsza. A tu widzę ziemniaczki wiejskie polecane, nie znam, sprawdzę
@CreativePL: no akurat wiejskie ziemniaczki i wymienione przeze mnie Tesco Finest mają jakąs fantazję w doborze przypraw i zamiast wałkowania tych samych mieszanek w różnych proporcjach nie mają problemu by dodać prawdziwe masło, koperek, tymianek czy estragon.

Dla mnie Laysy są nudne, poza tym poziom ich chrupkości już od lat pozostawia wiele do życzenia. Pringelsy natomiast są bezpłciowe, a i też nie chrupią jak powinny. Pod względem chrupkości wygrywają zarówno wiejskie
@CreativePL: Uważasz, że Tesco oszukiwałoby konsumentów ryzykując kary finansowe, by sobie w składzie dopisać małym druczkiem masełko? Nie bądź naiwny ( ͡° ͜ʖ ͡°) z resztą nawet jakby tak było, to te chipsy bija na głowę wszelkie marketowe badziewie
: Uważasz, że Tesco oszukiwałoby konsumentów ryzykując kary finansowe,


@niezwornowazony: Hm

> : Uważasz, że DOWOLNA FIRMA oszukiwałoby konsumentów ryzykując kary finansowe,


No bo przecież wiadomo że jak na opakowaniu mówią że mają masło, koperek, sól czy cokolwiek to pisza prawdę i w ogóle. Nie bądź naiwny serio.
@CreativePL: w Polsce funkcjonuje coś takiego jak IJHARS, który #!$%@? się nawet do nieodpowiednio przyczepionych naklejek na chlebie, grubości butelek wody mineralnej i procentu surowców niesłodowanych w piwach co do 0,1%, a to o czym piszesz to paranoja ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakby masło było cenne jak szafran, żeby był sens kłamać i tworzyć konspirę

Ja o skład takich rzeczy nie dbam, bo nie jem tego częściej
@oba-manigger: Pringles i Chipsletten nie powinny się tutaj znaleźć. To nie czipsy smażone z surowego ziemniaka tylko wyrób z ciasta powstałego z granulatu.

Info z zakładu produkującego chipsy.