Wpis z mikrobloga

@salvador5000: Nikt normalny nie będzie się z Ciebie śmiał. Jak wytrwasz to w około pół roku już powinny serie 70-80 kg na klatkę iść może nie jest to jakoś imponujące ale na pewno więcej niż u kogoś kto w ogóle nie ćwiczy.
  • Odpowiedz
  • 0
@salvador5000 też zaczynałem od pustej sztangi z którą miałem na początku problem a to tylko 18kg xD a po 2 miesiącach już robiłem serię po 60kg także spoko
  • Odpowiedz
@salvador5000: bardzo dobrze, zacznij od małych ciężarów i zwróć uwagę na FORMĘ żeby się czasami nie uszkodzić jak już będziesz szarpać te większe ciezary. Przy większych kilogramach nie ma się czasu ani sił żeby myśleć nad ruchem, już musi być wyćwiczony. A tych #!$%@? pokroju @NorskArisk nie słuchaj. A pianek pod nogi nie polecam, bo stopa powinna pewnie stać na podlozu, czy to do przysiadów czy do ciągu
  • Odpowiedz
@salvador5000: jak to jest w Twoim domu, to czym predzej kupić matę! a jak gdzieś indziej to też powiedzieć, żeby kupili matę ( ͡º ͜ʖ͡º) co do gryfu, nie widze nic dziwneo, ja na rozgrzewke kiedys tez samym gryfem dawałem i wiele osób tak robi, a jak sie zaczyna przygode z siłowym sprzetem i wczesniej nie miało nic z tym wspolnego to chyba normalne, ze najpierw
  • Odpowiedz
@NorskArisk: Każdy musi gdzieś postawić pierwszy krok, lepiej żeby się nauczył porządnej formy, niż potem masz takie kwiatki na siłowni, co podnoszą 100kg na klatę jak #!$%@? łamagi. Zresztą, nawet jeśli to dla niego faktycznie za mały ciężar, co trening może dokładać 2.5kg na sztangę i w miesiąc będzie miał już 25kg+gryf, no halo
  • Odpowiedz
  • 0
@kirk85 nie nie. To nie u mnie w domu. Ogólnodostępna siłownia. Podkładam takie pianki pod kółka przy MC. Jak trochę pochodzę na siłownię podpowiem żeby pomyśleli o jakiejś macie ale wątpię bo tu mała frekwencja i chyba obsługa ma #!$%@?. Prędzej zakażą mi robienia MC niż przygotują stanowisko pod ciągi.
  • Odpowiedz