Wpis z mikrobloga

@NorskArisk: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD no wybacz ale to ty jesteś internetowym napinaczem co pisze, że wszystkich rozwali w pół sekundy a zapewne w realu kuli ogon przed mamą xDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
nie znam gościa i raczej nie mam czasu na tego typu rzeczy. Żaden pan Dzik, po prostu ćwiczę trochę i mam dość wiedzy, żeby pomagać początkującym.

@NorskArisk: Jesteś jak profesor politechniki, który 30 minut włącza rzutnik, po to by pokazać 10 letnią prezentację z babolami, opowiadając nudy, które są nieaktualne on 5 lat.
  • Odpowiedz
@salvador5000: Ćwiczy się po to, żeby 1. wyglądać, 2. mieć więcej siły, 3. dobrze się ze sobą czuć. Nie od razu Rzym zbudowano, każdy kiedyś zaczynał. A jak nie zaczniesz to nigdy niczego nie osiągniesz. Zapewniam, że na normalnym siłowniach nikt nie zwraca uwagi na to, jakim ciężarem "machasz".
  • Odpowiedz
  • 1
@salvador5000, powodzenia! Ja jak chciałem kupić hantle, to mikrokoksy mnie wyśmiały, że chce kupić 10kg. Że 20 to minimum. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kupiłem 2x10kg, póki co ćwiczę piątkami, później planuje 7,5 i w końcu 10kg. Zrobiłem sobie jeden hantel na próbę 17,5kg i chyba musiałbym być jakimś gigahadem czy innym testovironem żeby takim żelastwem ćwiczyć. Puknijcie się w głowy czasami ze swoimi radami.
  • Odpowiedz
  • 0
@efek też kilka miesięcy temu kupiłem hantle skrecane po 10kg każdy. Też się zastanawiałem czy nie będą za "małe". Ale niepotrzebnie bo w domu na bicki, triceps, wznosy na barki, rozpietki, na początek wystarczą. Ci co mówią że mało pewnie mają rację bo sami ćwiczą dłuższy czas i machają większymi sztangielkami. Z drugiej strony jak się człowiek wciągnie i siła wzrośnie to można sprzęt zmienić.
  • Odpowiedz