Wpis z mikrobloga

Uwaga! Wysokie zarobki! powtarzam wysokie zarobki!!( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie rozgryzłem tylko na czym polega stabilność tej stawki godzinowej( ͡° ͜ʖ ͡°)
I ja rozumiem, że w tego typu pracy raczej kokosów nie należy się spodziewać, ale... pisać wysokie zarobki przy takiej stawce (i to chyba brutto:) w mieście gdzie średnia zarobków jest 2X wyższa niż średnia krajowa to... sami rozumiecie( ͡° ͜ʖ ͡°) I jeszcze te prawie 8 tysięcy wyświetleń?( ͡º ͜ʖ͡º)
#praca #januszebiznesu #pizza #warszawa #warszawa #rozmowakwalifikacyjna
Brunner - Uwaga! Wysokie zarobki! powtarzam wysokie zarobki!!( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie rozgryzł...

źródło: comment_MigQUTGEpYwdNXlH4f7CXfJgXMM8vzw6.jpg

Pobierz
  • 9
@saul: Ale ja nie piszę w kontekście wymagań... tylko informacji o wysokich zarobkach... i nie to nie jest dobra oferta (choć rozumiem, że tu bazujemy na własnych doświadczeniach, które mogą się różnić) Poza tym mylisz chyba wymagania z kompetencjami/umiejętnościami, bo wymagać pewnie będą sporo od takiego pracownika( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Brunner: jak dla mnie to brzmi jak

wysokie zarobki jak na gównopracę


zakładam, że pizzeria nie ma działu HR, więc może nie do końca ściśle to napisali. Ale c'mon... to jest pizzeria a nie korpo. Jak idziesz do mechanika to też oczekujesz ę ą?
@saul: Wysokość wynagrodzenia określa się w stosunku do branży i konkretnego stanowiska, a nie miasta. Jeśli wszyscy będą płacić za jeżdżenie skuterem 10 zł/h, a ktoś płaci 13 zł/h, to nie można powiedzieć, że to są wysokie zarobki?

A praca w dyskoncie jest mega ciężka fizycznie i psychicznie, poza tym te 3800 zł brutto to jest, delikatnie mówiąc, półprawda. Żeby tyle dostać to musisz być po okresie próbnym, dostać premię za