Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 450
Gosc montowal mi nowa grzalke w piatek, dzisiaj rano obudzil nas smrod z lazienki i zastaoismy takie cos. Przez telefon dzban powiedzial ze on "nie bierze odpowoedzialnosci za czesci ktore montuje" wszystko #!$%@? w sadzy z plastiku, ewidentnie cos nie tak z grzalka/montażem bo sie wytopił plastik tylko przy regulacji bojlera, a gniazdko elektryczne samo w sobie nie ma sladow wysokiej temperatury (zero przetopionego plastiku, łuku, zwarcia itp) dzban monter przyjedzie po 14, ja musialem uż brac w pracy bo wszystko, doslownie WSZYSTKO jest #!$%@? na czarno
Co z tym fantem powinno sie robic? Jest szansa to poprowadzic tak, zeby gnojek to sprzatal i malowal za swoje?


Jestem wzburzony i czarny jak górnik po szychcie wiec spam tagami, moze ktos mial podobna sytuacje i wie jak postepowac z takim specem
#prawo #porady #wodociagi #firma #kiciochpyta ##!$%@?
kubaczka - Gosc montowal mi nowa grzalke w piatek, dzisiaj rano obudzil nas smrod z l...

źródło: comment_07NaVEuwJYPlvGInazlZChJzYBPPuR5t.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
@Majku_: No niestety, mechanik to też czlowiek. Jednak to błąd mechanika, ze nie upilnował praktykanta. Aczkolwiek bym się kłócił w tej kwestii bo przez jego niedbalstwo musiałeś zapłacić za lawetę itp. Ale z drugiej strony też rozumiem mechanika, bo sam byłem pomocnikiem i czasem sam mechanik nie ma chwili żeby podejść na chwile i sprawdzić (choć u mnie podchodzili i sprawdzali, mało, ale jednak). W kazdym razie dziwne, ze nie miałeś
  • Odpowiedz
@SADhonda: no jasne, mechanik też człowiek. Tylko na całym świecie, jeśli wykonujesz swoją pracę, to jesteś za nią odpowiedzialny, zaś prowadząc warsztat mechaniczny wypada mieć jakieś ubezpieczenie. Byłem młody, głupi i nie kręciłem aferty tylko stwierdziłem "dobra, zdarza się". A jednak takie rzeczy nie powinny się zdarzać :)
Samochód to był vw polo 3 w dieslu - żadnych komunikatów, czy sygnałów. Ot, zgasł sobie po prostu na którychś światłach przy ruszaniu
  • Odpowiedz
@Majku_: Zgodze sie, za zle wykonana prace powinien zaplacic. Zreszta sam mialem okazje zobaczyc super mechanika ktory przez komputer sprawdzal skrzynie i owbinial nasza "agresywna jazde" automatem.. Tysiac poszedl na serwis skrzyni i błędów a debil chyba nie przeczytał, że jest błąd ESP.
  • Odpowiedz
Widzial ktos kiedys lekarza, który przed operacja mowi do pacjenta "wie pan ale ja to odpowiedzialności nie biore za te operacje"?


@EliotImperio: a byłeś kiedyś u lekarza? Przecież żaden z nich nie bierze za nic odpowiedzialności :). Ma tylko robić zgodnie ze sztuką lekarską a jak zaszkodziło to taki los.
  • Odpowiedz
@kubaczka: ciekawe jak to sie rozwinie ale mysle, ze za awarie sprzetu odpowiada producent. tak zgodnie z prawem to monter powinien ci zostawic fakture zarowno za usluge jak i za grzalke. wiadomo, ze za usluge zwykle faktury budowlancy nie daja ;) ale za grzalke to juz powinien dac. pytanie tylko, czy on to poprawnie zamontowal.
  • Odpowiedz
@kubaczka: jak #!$%@?ł fuszerkę, to go postrasz policją, bo Was naraził na utratę życia lub zdrowia. A najlepiej i tak go #!$%@?, żeby następnym razem się zastanowił.

A jak nie dał paragonu, to skarbówka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ortofosforan: gdzie #!$%@? oprocz skarbowki niby? Matka jest przeciwna w ogole bo ona "nie jest msciwa" a ja juz mam ulozony tekst wniosku:
Uprzejmie informuję, że przedsiebiorstwo uslugowo handlowe... I tak dalej i tak dalej dziala na niekorzysc skarbu panstwa i tak dalej nie rejestruje na kasie fiskalnej sprzedanych towarow oraz nie wystawia fv/paragonu na uslugi montazowe przez co nie odprowadza podatkow
  • Odpowiedz
@kubaczka: Jakby gościu się wykręcał to najlepiej mu zszargać opinię. Plus donos do skarbówki za brak paragonu, inaczej janusze się nigdy nie oduczą kombinatorstwa.
  • Odpowiedz
@filozof900:
Uwielbiam jak mnie jakiś wypoczek wymoczek poucza w kwestii którą pięć lat studiowałem,
Jesteś tym typem co zawsze wie wszytko lepiej od mechaników, lekarzy, polityków i prawników? No wiem januszku, jesteś najmądrzejszy ;*
  • Odpowiedz
@Pieskor:
Jak z kimś gadam i pyta co studiuje/skończyłem to mam mówić że budownictwo?
Jak daje komuś radę to nie dlatego że znam się na elektryce ale na prawie i podatkach
Ja tam się nigdzie nie chwaliłem, to tak jakby zapytać budowlanca jak się buduje dom a jak odpowie to go zjedziemy że się chwali że studiuje budownictwo xd
Prawdą jest, że parę lat temu chociaż dla niektórych wciąż ten kierunek
  • Odpowiedz
raport strazy pozarnej odnosnie grzalki w bojlerze? Nie jest to przesadzone troche?


@kubaczka: nie, nieprzesadzone byłoby też złożenie zawiadomienia do prokuratury - gdyby to była kuchnia to byłoby kilka trupów (w łazience masz niepalne ściany i mało palnych materiałów, w kuchni bardzo prawdopodobne że zajęłyby się meble - jak to by się działo w nocy, to zatrucie lokatorów czadem i po zabawie)
  • Odpowiedz