Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 450
Gosc montowal mi nowa grzalke w piatek, dzisiaj rano obudzil nas smrod z lazienki i zastaoismy takie cos. Przez telefon dzban powiedzial ze on "nie bierze odpowoedzialnosci za czesci ktore montuje" wszystko #!$%@? w sadzy z plastiku, ewidentnie cos nie tak z grzalka/montażem bo sie wytopił plastik tylko przy regulacji bojlera, a gniazdko elektryczne samo w sobie nie ma sladow wysokiej temperatury (zero przetopionego plastiku, łuku, zwarcia itp) dzban monter przyjedzie po 14, ja musialem uż brac w pracy bo wszystko, doslownie WSZYSTKO jest #!$%@? na czarno
Co z tym fantem powinno sie robic? Jest szansa to poprowadzic tak, zeby gnojek to sprzatal i malowal za swoje?


Jestem wzburzony i czarny jak górnik po szychcie wiec spam tagami, moze ktos mial podobna sytuacje i wie jak postepowac z takim specem
#prawo #porady #wodociagi #firma #kiciochpyta ##!$%@?
kubaczka - Gosc montowal mi nowa grzalke w piatek, dzisiaj rano obudzil nas smrod z l...

źródło: comment_07NaVEuwJYPlvGInazlZChJzYBPPuR5t.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
@kubaczka: Jak nie masz rachunku to raczej ciężko będzie to udowadniać bo gość się może wszystkiego wyprzeć. Oczywiście żal mi Ciebie, ale może takie sytuacje ludzi nauczą, że nie warto brać byle kogo bez umowy i rachunku. Bo taki idiota psuje rynek wszystkim.
  • Odpowiedz