Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 450
Gosc montowal mi nowa grzalke w piatek, dzisiaj rano obudzil nas smrod z lazienki i zastaoismy takie cos. Przez telefon dzban powiedzial ze on "nie bierze odpowoedzialnosci za czesci ktore montuje" wszystko #!$%@? w sadzy z plastiku, ewidentnie cos nie tak z grzalka/montażem bo sie wytopił plastik tylko przy regulacji bojlera, a gniazdko elektryczne samo w sobie nie ma sladow wysokiej temperatury (zero przetopionego plastiku, łuku, zwarcia itp) dzban monter przyjedzie po 14, ja musialem uż brac w pracy bo wszystko, doslownie WSZYSTKO jest #!$%@? na czarno
Co z tym fantem powinno sie robic? Jest szansa to poprowadzic tak, zeby gnojek to sprzatal i malowal za swoje?


Jestem wzburzony i czarny jak górnik po szychcie wiec spam tagami, moze ktos mial podobna sytuacje i wie jak postepowac z takim specem
#prawo #porady #wodociagi #firma #kiciochpyta ##!$%@?
kubaczka - Gosc montowal mi nowa grzalke w piatek, dzisiaj rano obudzil nas smrod z l...

źródło: comment_07NaVEuwJYPlvGInazlZChJzYBPPuR5t.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Alchemik88: to juz mam w planie (urzad skarbowy),

Znajomy strazak powiedział ze bez paragonu/fv nie mam co dzwonic do jednostki. Matka teraz dzwoni do ubezpieczyciela od domu dowiedziec sie czy cos takiego jest przewidziane w ubezpieczeniu na dom (plynny plastik wlal sie do wylewu z wanny, rozwalil sluchawke od wody, #!$%@? sadzą mi drobinkami plastiku suszarke jakis remington matka mowi, podobno droga, sufit caly czarny w plastikosadzy)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomszczyk: montował grzałkę, fabrycznie nową do już powieszonego bojlera
Bojler ma 3 lata, gwarancja na części elektryczne 2 lata, na blachę w bańce (przeciekanie) 5 lat
Kupowany w tym samym sklepie co grzałka i monter, jak stara grzałka przestała działać skontaktowalismy sie ze sklepem w celu naprawy, gdyby powiedzial "lepiej nowy bojler" kupilibysmy nowy bojler
  • Odpowiedz
@kubaczka: sorry, doczytalem w komentarzach i #!$%@? swoje wypociny :D faktycznie montowal grzalke, czyli glownego winowajce tego #!$%@? to powinien wziac za to odpowiedzialnosc. sama grzalka to zadna magia i raczej nie ma sie tam cos #!$%@?. to bylo pierwsze grzanie od montazu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomszczyk: nie, od piatku byla uzywana - nie jestem specem od grzalek ale myale, ze poczatkowe "dobre dzialanie" to lont od przetopienia innego elementu ktory zrobil pozniejsze zwarcie
  • Odpowiedz
@kubaczka: wiem, że to dość radykalne rozwiązanie, więc powiedz matce że ma bulić za to teraz albo załatwić z monterem, może taka sytuacja w końcu nauczy matke i wyciągnie konsekwencje, że należy za usługe czy cokolwiek zachowywać dokument potwierdzający typu fv czy głupi paragon.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@rossoneri: chyba zrozumiala teraz, znajomy strazak rowniez powiedzial jej to samo co ja powtarzalem wielokrotnie teraz widzi czym sie to konczy. Generalnie czekamy na montera/sprzedawce bo to "rodzinna" firma z tego co kojarze (cala rodzina goscia tam pracuje i sa wlascicielami) niezaleznie od wyniku rozmowy #!$%@? go do us (to moge zrobic)
  • Odpowiedz