Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 450
Gosc montowal mi nowa grzalke w piatek, dzisiaj rano obudzil nas smrod z lazienki i zastaoismy takie cos. Przez telefon dzban powiedzial ze on "nie bierze odpowoedzialnosci za czesci ktore montuje" wszystko #!$%@? w sadzy z plastiku, ewidentnie cos nie tak z grzalka/montażem bo sie wytopił plastik tylko przy regulacji bojlera, a gniazdko elektryczne samo w sobie nie ma sladow wysokiej temperatury (zero przetopionego plastiku, łuku, zwarcia itp) dzban monter przyjedzie po 14, ja musialem uż brac w pracy bo wszystko, doslownie WSZYSTKO jest #!$%@? na czarno
Co z tym fantem powinno sie robic? Jest szansa to poprowadzic tak, zeby gnojek to sprzatal i malowal za swoje?


Jestem wzburzony i czarny jak górnik po szychcie wiec spam tagami, moze ktos mial podobna sytuacje i wie jak postepowac z takim specem
#prawo #porady #wodociagi #firma #kiciochpyta ##!$%@?
kubaczka - Gosc montowal mi nowa grzalke w piatek, dzisiaj rano obudzil nas smrod z l...

źródło: comment_07NaVEuwJYPlvGInazlZChJzYBPPuR5t.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mascotte: emalia olkusz 30 lat temu? Watpie ze dostaniesz taki model

@Benq20: on jest serwisantem tej marki bojlerow, chyba nawet do jakiejs sieci partnerow producenta nalezy, ale nie dam sobie reki uciac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@niematakiegologinu: jak wspominalem, gosc przyjechal i stwierdzil, ze wystarczy wymiana grzalki. Prowadzi sklep, montaz oraz serwis dla bojlerow tej marki. Gdyby powiedzial : "oprocz grzalki trzeba zrobic termostat" zrobilibysmy termostat i grzalke. Gdyby powiedzial : "dla bezpieczenstwa lepiej wymienic caly bojler" - wymienilibysmy caly bojler
  • Odpowiedz
Spokojnie jest szansa. Znajomy u mechanika raz wymieniał olej w silniku.

Po uzupełnieniu oleju gość zapomniał zakręcić wlewu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gorący olej dostał się na pasek rozrządu (gumowy).

Pasek pękł, tłoki #!$%@?ły w zawory i pół silnika do wymiany.

Oczywiście na koszt mechanika.


@markhausen: opowiesz więcej, jak doszło do tego, że mechanik to naprawiał na swój koszt?
Kiedyś (będzie z 8 lat temu) mechanik wymieniał
  • Odpowiedz
@kubaczka:
Idź czym prędzej do prawnika
Rób zdjęcia
Niech przyjedzie rzeczoznawca

Będzie kilka opcji
Najgorsza - poprzeklinać w internecie i nic dalej nie zrobić
Gorsza - czekać aż ten fachowiec to ogarnie
Średnia - sam sprzątasz i kierujesz dalsze kroki

Dobra - jeśli masz kapitał zatrudniasz firmę sprzątająca, a na czas sprzątania idziesz do hotelu, na wszystko bierzesz umowy i faktury,
Dowiadujesz się czy Janusz ma OC, pewnie nie ma bo
  • Odpowiedz