Wpis z mikrobloga

Byczki, mały PR. 170kg x8 @RPE9 (dla tych co nie wiedzą co to oznacza - 1 powtórzenie w zapasie). Pewnie mógłbym ocenić dużo mniej, gdybym nie spieszył się przy ostatnich 2 powtórzeniach). Do końca roku liczę na 3x bodyweight, zobaczymy. Może to czas przejść na stałe na ciemną stronę mocy i zacząć trenować sumo, które wygląda na to, że bez treningu jest dużo wyżej?

Dawny rekord klasykiem to 172,5 x5 i chyba 170kg x6. Cieszy tym bardziej, że cały blok treningowy wypadł raczej słabo (a raczej sprawiał takie wrażenie, ze względu na zwiększoną objętość we wszystkich bojach i akcesoriach nie bardzo dało się odczuć jakiś progres, szczególnie w siadzie i martwym ciągu.

To chyba mój 4 trening sumo w życiu i +20kg od wyniku sprzed 5 tygodni (sumo zawsze robię w "deload"), więc technika nie jest perfekto.

#uraktrenuje <--- mój tag, kto da suba albo plusa dostaje +1cm w bicepsie

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #trojboj
urak666 - Byczki, mały PR. 170kg x8 @RPE9 (dla tych co nie wiedzą co to oznacza - 1 p...
  • 25
@pheroni: Nie mam, przy klasyku stoję tak, że radełkowanie nie zahacza o piszczele, a sumo robię raz na 5 tygodni. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Polecam skarpety, coś tam powinny pomóc.
@vela: kwestia praktyki i kombinowania z ustawieniem, nie robię go na codzien. Dziś po prostu robiłem tak jak wygodnie, nawet bardzo szeroko złapałem żeby nie mieć problemów z zamykaniem.
@urak666: leciutko ale ogarnij trochę technikę bo w zasadzie to nie jest sumo tylko klasyk w szerokim rozstawie stóp. Wymaga bardziej pionowej postawy i trochę masz to 'wstać' a nie 'wciągnąć'. Chyba, że celowo robisz takie pół-sumo, niektórzy coś takiego stosują ale nie znam nikogo silnego kto to robi poza strongmanami >150kg
@urak666: wynik ładny, ale jak to poprawisz technicznie to będzie o wiele lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zwłaszcza pozycję wyjściową bo później już widać że wiesz co robić.

widzę, że #krakow - co to za siłownia?