Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki i Mirabelki, nie mieliśmy tutaj wcześniej okazji do pochwalenia się wypuszczonym przez nas kursem na Udemy :)

Temat to wzorce projektowe w Javie, a kurs jest oczywiście po polsku. Planujemy go dalej rozwijać, więc wszelkie sugestie są mile widziane.

W związku z tym mamy dla Was małe #rozdajo!

Wśród osób plusujących ten wpis rozlosowanych zostanie 10 kodów na nasz darmowy kurs! Macie czas do przyszłego piątku! (29.06.2018)

Dla pozostałych osób mamy link do kursu z najniższą możliwą na Udemy ceną (i przy okazji dostajemy z tego większy %): https://www.udemy.com/wzorce-projektowe/?couponCode=WYPOK.PL

Oprócz tego zapraszamy do odwiedzania naszego bloga: www.devfoundry.pl
oraz kanału YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCHm941U1C6-ylBCvcpdCApA

Nowe materiały pojawiają się tam co dwa tygodnie.

Powodzenia! ʕʔ

#rozdajo #udemy #programowanie #programista #programista15k #kursyudemy #nauka #promocje #naukaprogramowania #java #software #devfoundry
  • 17
@Razi91: Ano właśnie. Niestety nie jesteśmy w stanie ustawić niższej ceny od tej minimalnej jaka jest na "permanentnych" promocjach na Udemy. Jedyne co jesteśmy w stanie zaoferować, to "stała i maksymalna, permanentna promocja" ;)
@Hemey: No tak, trochę niejednoznacznie to brzmi :P Zmieniłbym na "10 darmowych kuponów", ale to też jest dziwne: Ok, więc mówisz, że kupony są darmowe, ale sam kurs już nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
I znowu bylibyśmy w punkcie wyjścia, potrzebny kolejny mem z jerzykiem : D
@Hemey: No chodziło mi o to, że z tymi kuponami będzie 100% rabatu, czyli wylosowana osoba będzie miała dostęp do kursu za darmo, ale myślę, że można to jeszcze ogarnąć z kontekstu ;)
@devfoundry: Nadeszła wyczekiwana przez wszystkich chwila. Wyniki naszego pierwszego #rozdajo ;)
Losowanych było 20 kuponów na nasz kurs!

Wylosowane osoby to:

@mhnxo
@marjanoos
@Dawidowww
@Prostytucjusz3
@MatexN
@#!$%@?
@gnoll21
@pd__
@Gormaleesh
@parsivall
@Cilthal
@Azathanai
@kurazjajami
@alsakian
@Siergiej_Sznurow
@Kolczaneiro
@koslin
@mariuszMAXpalonko
@kriss7676
@to_na_pewno_nie_ja

Proszę wszystkich o odblokowanie PW na wypoku, żeby można było przesłać link z kodem ;)

Gratulujemy i dzięki za wzięcie udziału!

Dla osób, którym szczęście dzisiaj nie dopisało - przypominam,