Wpis z mikrobloga

Mirki, jest taki deal na gerbest
https://www.gearbest.com/promotion-10-for-3-items-special-2674.html

Dodajesz 3 rzeczy z tej strony do koszyka i cena zmniejsza się do 10$. Prawdopodobnie można też użyć punktów (jeśli nie masz, to ustaw sobie avatar, zapisz się do newslettera i chyba jeszcze są punkty za założenie konta). Mnie się udało zbić cenę o 3$.

Z tych rzeczy polecam lampkę https://www.gearbest.com/bike-parts/pp_877621.html?wid=1433363 - jest to niebrandowany xanes sfl03 znany z banggood.
Lampkę mam od kilku dni, ale też wcześniej na mirko kilka osób bardzo chwaliło.

- ma ogniwo o pojemności 2000 mAh
- ponoć działa 5 godzin w trybie max (350 LM) i 10 godzin w trybie 150 LM
- ma odcięcie, po dobrym ustawieniu nie oślepia jadących z naprzeciwka
- dzięki konstrukcji klosza jest widoczna z boku (ważne w miastach, na skrzyżowaniach, po wyłonieniu się z zakamarka itp.:))
- czujnik zmierzchowy, ale to raczej bajer

Z minusów póki co mogę wymienić mocowanie na gumowy pasek. Na mojej kierownicy lampka trochę przesuwa się na wybojach.

Po 8 sekundach od wybrania trybu kolejne wciśnięcie przycisku wyłącza lampkę. Nie ma pamięci ostatniego trybu.
Można jednocześnie korzystać z lampki i ją ładować (a @tosyu pisał kiedyś, że nie można:P)

Nie wiem czy podczas ładowania dioda (powiadomień) zmieni kolor gdy bateria zostanie naładowana.

Od jakiegoś czasu namawiam ludzi szukających lampki na rower, żeby wybierali dedykowane modele z odcięciem. Convoy i podobne LATARKI moim zdaniem to bardzo zły wybór na jedyne oświetlenie. Natomiast jak najbardziej przydają się jako "wspomagacze", albo do lasu i inne bezdroża.

Moim zdaniem moc światła i oświetlony obszar w zupełności wystarczają przeciętnemu rowerzyście aż nadto.
Na tym słabszym trybie można bez obaw jeździć mając dobrą widoczność przed sobą

W każdym razie polecam tę lampkę, zwłaszcza w tej promocji, gdzie kupując np. 3 lampki i zbijając punktami wychodzi ~2,34$ za sztukę:)
Oczywiście możecie wybrać inne rzeczy do koszyka.

#rower #roweroweitemy w sumie jednak dodam #itemyzchin bo wyszła prawie recenzja
brachistochrona - Mirki, jest taki deal na gerbest
https://www.gearbest.com/promotio...
  • 29
  • Odpowiedz
@blantek: zmień te linki żeby zobaczyc bez apki.
A co do mocowania - pod lampkę wsadź kawałek czegoś gumowego, może być taśma izolacyjna zlepiona, kawałek szlaufa starego, jakieś gumy recepturki..cokolwiek.
  • Odpowiedz
@kendi: nie wiem o co pytasz :)
Ten multitool multitool INBIKE Bicycle Repair Tools RED - teoretycznie podlega pod promo, ale jak go dodasz do koszyka to niestety nie da sie go kupic. Nawet poza promocja wersja red jest nie do kupienia.
  • Odpowiedz
@brachistochrona: dodaję wspomnianą lampeczkę do koszyka, potem do niego idę i mam u góry "spend zł38.20 and choose any 3 goods, need more 2 pc(s)", to jest link i jak w niego kliknę, to mam listę przedmiotów niby w promocji.
daje 'show more' i widzę saszetkę pod siodło, klikam od razu koszyk, bez wchodzenia w przedmiot. potem widzę multitoola i to samo, klikam w koszyk bez wchodzenia w przedmiot.
  • Odpowiedz