Wpis z mikrobloga

Mam problem z rozplanowaniem sobie ćwiczeń na siłowni, trening mam rozplanowany na 5 dni, a ja mogę być na siłce max 4 dni w tygodniu. Mam je robić po kolei bez łączenia i ten piąty trening przekladac sobie zawsze na nastepny tydzien czy jakos dwa treningi laczyc ze soba zeby nic jednak nie przechodzilo na nastepny tydzien?
Mam osobne dni na barki, plecy, nogi, klate i biceps/triceps. Jeszcze w te treningi dokladam jakos cwiczenia na brzuch i lydki.

#mirkokoksy #gym #silownia
  • 9
Jeśli jesteś początkujący to nie widzę sensu robienia treningu aż 5 razy w tygodniu, jest to nierealne ze względu na brak czasu na regenerację. Z mojej strony mogę polecić trening push/pull, dosyć ciężki siłowy dwa razy w tygodniu, a trzeci dzień zarezerwować na ćwiczenie słabych partii oraz ćwiczenia izometryczne, wzmacniające. Jest to wystarczająca ilość i jeśli będziesz trzymał dietę to osiągniesz maksymalne możliwe efekty ( ͡ ͜ʖ ͡
@Dante15: Trening 5 razy w tygodniu to może być dobry dla tych którzy startują w zawodach/żyją jako trenerzy personalni czy persony z instagrama. 3 razy w tygodniu dla osoby pracującej w zupełności wystarczy, do tego dieta, jakieś cardio żeby utrzymać kondycje i gra gitara.