Wpis z mikrobloga

Nazywał się Saman Guana. Właśnie zginął, dostarczając tlen tajskim dzieciom uwięzionym w jaskini. Nie zostawił sobie wystarczającej ilości tlenu na drogę powrotną. Jego odwaga i pełna bezinteresowność reprezentowały człowieczeństwo w najwyższym wymiarze. Spoczywaj w pokoju Saman. #tajlandia #wypadek #podroze #nurkowanie #swiat #dzieci #ukradzioneztweetera
runnerrunner - Nazywał się Saman Guana. Właśnie zginął, dostarczając tlen tajskim dzi...

źródło: comment_7q04qdwUTUltr7vRpeMjsrqzN03QZmqG.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
Tak jak myślałem przed wejściem w komentarze, wszystkie mirki tutaj były w tej jaskini i widziały co się tam działo. Dodatkowo oni to tam ratowali w Nepalu podczas trzęsienia ziemi cały naród a nie jakieś jaskinie w Tajlandi....
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: @Bunch: w sumie mój komentarz odnosił się nie tyle do faktów - tych jeszcze nie znamy, co do pewnego bardzo niebezpiecznego mitu, jaki zaprezentował nam wątkotwórca. Gloryfikacji niepotrzebnej śmierci.

Mam olbrzymi szacunek do wszystkich, którzy rzucili swoje codzienne życie, żeby całymi dniami szukać i ratować te dzieciaki. Każdy z nich zasługuje na uznanie i każdy z nich jest dobrym człowiekiem, nie jedynie ta ofiara braku rozwagi/wypadku/choroby.
  • Odpowiedz
  • 0
Jeżeli wiedział że ryzykuje to miał chłop spore jaja.
Chciał dobrze ale popełnił błąd którego naprawić sie juz nie da. Szkoda bo młody gość.
  • Odpowiedz
Nie umiejąc nurkować, nie będąc tam, nie znając ryzyka, nie znając nawet powodu jego śmierci-
Nazywacie idiotą ratownika, który zginął ratując dzieci.
Kolejny raz wystawiacie człowiekowi laurkę, zanim zapadł werdykt.

Idźcie być specami gdzie indziej, bo słabo się robi czytając to. Jakim człowiekiem trzeba być...
  • Odpowiedz
w sumie mój komentarz odnosił się nie tyle do faktów - tych jeszcze nie znamy,

@krystal_Tri_tapik:
Nie kłam, na[isałeś tak, jak byś już wydał wyrok. Tymczasem z tego co czytam, to mogły to być problemy techniczne i ogólnie mała ilośc tlenu w tym miejscach, w których on "rozporowadzał" tlen.
Tak czy inaczej był na służbie i należy mu sie szacunek. A nawet jeśli był bład, to sie zdarza i nie widzę
  • Odpowiedz