Wpis z mikrobloga

cale zycie mam #!$%@? #wlosy . Nie są tak jakby sprężyste tylko uklepane, jakieś suche i takie chyba cienkie, nawet jak je próbuje podniesc to #!$%@? z tego jest, podnoszą się ale jakby kępkami - ciężko to wytłumaczyc. Nie wiem czy wplyw na to ma ze codziennie myje bo sie #!$%@? szybko przetluszczają.
Ogólnie kondycja ich na czas jak brałem #izotek była zajebista i nigdy takich jak wtedy nie miałem - nawet sie tak nie przetłuszczały. Ale zwalczyłem syfy i wlosy wróciły do takiego samego stanu.
Jak widzę gosci w tramwajach czy coś to oni maja takie zupełnie inne, sprężyste i takie no nie wiem bardziej żywe. Używałem różnych pianek czy pomad by jebnąć jakąś fryzure ale u mnie wszystko wyglada jak gowno xD. Zresztą ja jak próbuje cos ukladac to po godzinie mam juz tluste xD

Nigdy nie miałem przez to jakiejś modnej fryzury bo sie nie da. W zasadzie mógłbym cały czas nosic na 3-7mm bo wiecej to juz jest jakas porazka
Jest jakies cudowne lekarstwo lub sposób by poprawic ich kondycje?

Kupilem z pol roku temu szampony polecane tu na mirko bez sylikonów itp. nawet dwa rozne i zamieniam ale #!$%@? dają.

#trycholog #tluszcz #wlosie
  • 10
@crine: Mam dokładnie to samo. Cienkie włosy + tłuste. Do tego pryszcze na głowie i strupy. Wszelkie specjalistyczne szampony gówno dają. Gdy brałem izotek było zajebiście - pomijając ich wypadanie xD
@crine: Łojotok wrócił - a brałem izo dwa razy w odstępie 10 lat. Generalnie z tego co googlowałem to łojotok po izotretinoinie zawsze wraca. Z mordą jest w okej w takim sensie, że nie mam już pryszczy i stanów zapalnych, ale wągry, powiększone pory wróciły razem z produkcją łoju. Z tego co czytałem, to za granicą leczą takie rzeczy mikrodawkami izotretynoiny rzędu 20mg/ tydzień ale już mam dosyć zważywszy, że dorobiłem
@dr_Klotz: no to #!$%@? w chooy klotzku, ja tez mam dosyc brania a nie ma jakis innych specyfikow by to poprawic? U mnie w sumie tez powiekszone pory tez sa juz nie jest cera tak gladka jak podczas brania :/ ale syfow nie ma. Tylko jakim cudem to wplynelo na pięte XD