Wpis z mikrobloga

ja widzę że tu niektórzy poczuwają się aż za bardzo w związku z @Wanzey do niedawna byłem pewien że po prostu trollujecie ale widzę że wy tak serio xDDD
więc śpieszę z tłumaczeniem:
otóż na #!$%@? próbujecie rozszyfrować tożsamość Wanzeya i dokleić do niego łatkę schizofrenika czy innego #blazney jak wszystko co on robi to po prostu satyra i kopiuje styl bycia Malika Montany xD
PIK PIK HAHAHA = https://www.youtube.com/watch?v=cjbUjyR8c7I
Zachęcam również do przeczytania jego opisu, bo widać to równiez przeoczyliście:

Atencjusz lubiący pisać swoje przemyślenia z dupy na które wszyscy mają #!$%@?. Słucham wszystkiego co mi wpada w ucho, ale głownie murzyńskiego rapu. Śmieję się ze wszystkiego i wszystkich, ale wiecie zawsze się trochę śmieszkuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


czyli w skrócie Wanzey sam przyznaje że jest atencyjnym śmieszkiem i nic z tego co pisze nie jest całkiem poważne i należy traktować to z odpowiednim dystansem, o czym najwidoczniej zapominacie bo wedlug was wszystko w necie musi być na poważnie

kolejna sprawa to "podszywanie się" pod Killuminatiego
otóż widzicie dzbany, on się pod nikogo nie podszywa i nie jest niczyim multikontem a stażem na tagu przebija wszystkich bóldupiących, rozmawia sobie z Killuminatim na discordzie mirkoczatu (wow, oni są w kontakcie! niesamowite prawda?) i oboje mają pompę z was

Natomiast wpis @Hissis który znajduje się pod tym linkiem: https://www.wykop.pl/wpis/33723039/dobra-czas-najwyzszy-na-wyjasnienia-uzytkownik-wan/
również jest satyrą i żartem sytuacyjnym, Hissis przesiadywał z nami na mirkoczacie niejednokrotnie i nie wiem jak można było to zinterpretować inaczej XD a no tak, zapomniałem że tutaj ostatnio siedzą same normiki uważające się za elitę intelektualną

Wrzucacie go na czarno? Nie wiem po co, mamy tutaj Pibeczka i AShansa którzy wcale bym się nie zdziwił jakby rzeczywiście mieli coś z banią a ich nie wrzucacie na czarno, w przeciwieństwie do Wanzeya który po prostu żartuje.
Najprawdopodobniej boli was to tak z tego powodu że wy traktujecie ten portal jako wasze życie xD
I powtórzę po raz ostatni: nie, Killuminati i Wanzey to nie jest ta sama osoba, gdybyście przesiadywali na mirkoczacie to o tym byście wiedzieli xD

#danielmagical #patostreamy #rafonix #wanzej #wanzey
  • 8