Wpis z mikrobloga

Hej Mircy widzę, że ostatnio interesuje Was moja "branża" dlatego za ostatnią wielką pomoc jakiej mi udzieliliście postaram się odwdzięczyć zdjęciami prosto z linii frontu. Autorem jest mój kolega z pracy, który pojechał pomagać Szwedom w walce z pożarami. Pokonali około 1500 km żeby dotrzeć do celu a w tej chwili są około 30 km od celu i rozbijają obozowisko. Szwedzi witają ich bardzo serdecznie na całej drodze przejazdu, wywieszają transparenty, obdarowują jedzeniem i słodyczami. Wrzucam kilka zdjęć z trasy przejazdu, a specjalnie dla Was zdobędę zdjęcia z samej akcji gaśniczej. Przy okazji pragnę Wam wszystkim podziękować za prawie 2 i pół roku pomocy jakiej doświadczam od Was w walce z chorobą mojej córki Pauliny chorej na Stwardnienie Rozsiane. Ostatnia akcja sprzed kilku dni to był szok dla mnie...Jesteście Wielcy

#strazpozarna #szwecja #pomagamypaulinie
r.....9 - Hej Mircy widzę, że ostatnio interesuje Was moja "branża" dlatego za ostatn...

źródło: comment_gSHsyARCF0jn9TZVqEE7kbIEGyD2ABe3.jpg

Pobierz
  • 117
jest różnie...wynika to z tego że informacja przyszła w piątek o 12tej a o 15 już ruszyli w drogę..są ściągani z domów z urlopów, jeden z kolegów został zawrócony z drogi na wczasy z rodziną.


@robertt1969: jestem pewien że dostaną jakąś rekompensatę za tą akcje, czy może są już jakieś informacje co do jakichś dodatków?
dwa to przekaż koledze że zdjęcia się robi poziomo
a tak po za tym to czekam