Wpis z mikrobloga

  • 2481
Mircy, jestem z #rozowypasek na rodzinnym spotkaniu. O 10:00 jest msza, ja jako #ateista nie chodzę do kościoła, i nie mam zamiaru robić wyjątku. Czuję że będzie imba bo niektórzy są wręcz fanatyczni jeśli chodzi o ten klub rybacki( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolejna sprawa, różowa też nie chodzi I nie chce iść. Więc jeśli to powie to będzie armagedon. Żyjemy w kraju w którym dorosłe osoby odczuwają dyskomfort psychiczny i obawy wobec swojej rodziny, Która wierzy w Pana na chmurce I na siłę wciska to innym osobom( ͡° ʖ̯ ͡°)

Każdego plusujacego zawolam co się odwali I jak przebiegnie te starcie. Trzymajcie kciuki żeby różowa nie wymiekla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#katolicyzm #gimbokatolicyzm #wiara #ateizm #zwiazki #zwiazki I trochę #gimboateizm
  • 177
@Ataxia: Jak pierwszy raz byłem u rodziców różowego laseczka to od razu powiedziałem, że do kościoła nie chodzę. Teście to bardzo religijni ludzie i łatwo nie było. Byłem twardy jak sumienie mojego szefa ale wysłuchiwałem jakiś czas na temat kościoła. Nawet zawoziłem ich do kościoła ale sam nie wchodziłem. Po prawie 15 latach nadal mnie szanują wiedząc o moich poglądach.
Najważniejsze to być uczciwym wobec siebie i rodziny. Nie być chamskim