Wpis z mikrobloga

#!$%@?, idzie madka z gówniakami nad wodę, ojciec ma #!$%@?. Na miejscu znaki, że nie można w tym miejscu pływać, że teren niestrzeżony, a w ogóle to nawet na plaży strzeżonej był zakaz kąpieli. Co robi madka Polka? #!$%@?, przecież nie po to jechała nad morze, by teraz nie pływać. Gówniaki toną i co robi madka?

- Zawiadomienie to dotyczy narażenia na bezpośrednie ryzyko utraty zdrowia i życia, a w konsekwencji nieumyślne spowodowanie śmierci dzieci przez osoby, które pełniły dyżur ratowniczy w tym momencie na tym kąpielisku - powiedział adwokat Paweł Zacharzewski.


To jest #!$%@? kpina. #!$%@? się na miejsce, gdzie nie można pływać, gdzie nawet pogoda na to nie pozwala, gdzie ratownicy nie mają obowiązku nikogo pilnować i jeszcze zwalaj na nich winę za swoje #!$%@?. Chciałbym, żeby sędzia, po zapoznaniu się z materiałem, zlecił zbadanie tej sprawy prokuraturze i skupienie się na winie madki w całej tej sprawie. Mimo to, już i tak szkoda mi tych ratowników, że są #!$%@? w takie szambo, zamiast spokojnie skończyć sezon.

Dziwicie się, że w Chinach znieczulica, to patrzcie tutaj. Ratownicy przeprowadzili akcję na nieswoim terenie i jeszcze #!$%@? chce ich się #!$%@?ć w popełnienie przestępstwa...

#bekazpodludzi #madki #logikarozowychpaskow #gownowpis #boldupy #ratownictwo #zalesie
  • 32
  • Odpowiedz
@SZCZUPAK230: Wiem, bo pracowałem w WOPRze, ale takie coś? #!$%@? mać, przecież to przechodzi ludzkie pojęcie. Ta kobieta nie ma absolutnie żadnych podstaw by w ogóle cokolwiek mówić na Ratowników, powinna być im nawet wdzięczna, że próbowali odratować jej gówniaka, a zamiast tego idzie z tym do sądu, by chronić swoją dupę. Przecież to jakiś absurd. Potem ci ludzie będą dostawali pisma z prokuratury i stwierdzą, że #!$%@?ą taką robotę. Jak
  • Odpowiedz
@bezbekpol: życie. Mnie to wcale nie dziwi, ona chce teraz odepchnąć odpowiedzialność za tragedię od swojej osoby i przerzucić na kogoś kto jest pod ręką i nie będzie się bronił, kogoś kogo można opluć bezkarnie czytaj służby. Tak to niestety u nas funkcjonuje.
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Prawdopodobnie, cała rodzina obecnie jest w tak ciężkim szoku, że nie wie co robi, jakie dyspozycje wydaje adwokatowi itd. zapewne biorą silne psychotropy, nie kontaktują za bardzo. Akcja żenująca, ale to znany mechanizm psychologiczny, w takiej traumie. Ja mimo wszystko nie bulwersuję się tym żenującym zachowaniem rodziny, właśnie ztego względu. Sam pamiętam w jakim stanie byłem kilka razy, gdy spotykał mnie jakiś dramat, tragedia życiowa.
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Stary, do #!$%@? nędzy, wykaż odrobinę empatii. Jakby przez twoją głupotę zginęło ci troje dzieci, to też byś taki mądry był? Nie byłbyś nie wiem, w ciężkim, #!$%@? szoku, przygnieciony bólem, żałobą i pretensjami do siebie i wszystkich wokół?
  • Odpowiedz
@Hound: Przede wszystkim, to bym nie #!$%@?ł gownem innych. Sam miej odrobinę empatii. Jedziesz sobie do pracy, jest taka akcja, pomagasz, a potem #!$%@? ktoś ci grozi prokuraturą. Sprawa jest w #!$%@? medialna, a jeszcze masz jakieś widmo wyroku przed oczami. Ty myślisz, że dla tych ludzi to nic? Że jak z dnia na dzień ktoś cię chce #!$%@? w nieumyślne spowodowanie śmierci 3 osób, to to jest normalka? Że to
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Na ogół scenariusz jest bardzo podobny: do poszkodowanej zgłasza się firma zajmującą się uzyskiwaniem odszkodowań. Tłumaczą to jako sprawiedliwość społeczną, poszkodowana podpisuje pełnomocnictwo, a dalej prawnik działa tak, żeby coś możliwie ugrać, w końcu to też ewentualnie jego pieniądze.
  • Odpowiedz
@Hound: Jak się znajdziesz w takiej sytuacji, że ktoś z dupy oskarża cię o śmierć 3 osób bo chlip chlip jest mu smutno, to zobaczymy jak będziesz szczekał
  • Odpowiedz
@Hound: Wiesz co byłem świadkiem kilka lat temu jak #!$%@? matka i ojciec pomimo zakazu kąpieli pozwolili dzieciakom kąpać się nad zalewem, wogóle nie byli zainteresowani swoim pociechami. Chwile później reanimowali chłopaka, szkoda dzieci miały całe życie przed sobą. Jednak nie szkoda mi za grosz patologicznych rodziców, do tego madka pozywa ratowników no #!$%@? jego mać.
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Przesadzasz, ratownicy medyczni, górscy, policjanci, strażacy, lekarze, sędziowie wiedzą jaką mają pracę, że muszą się trzymać przepisów, bo pełno jest pieniaczy, bo ich działania decydują o bardzo poważnych sytuacjach życiowych ludzi i po prostu mają wywalone na oskarżenia pieniaczy, wizyta w porkuraturze ich nie przeraża, bo po prostu wiedzą co robią i bardzo często mają z takimi sytuacjmi do czynienia.
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Psychologiczny mechanizm obronny. Nie dopuszczają do świadomości myśli, że to oni zawiedli. Mentalne przeniesienie odpowiedzialności na innych, pomimo że absurdalne i nielogiczne, pozwoli im przetrwać.
  • Odpowiedz
@bezbekpol przecież to prosta sprawa. Oskarża innych żeby odwrócić oczy od siebie i swojej winy. Ma jeszcze 4 dziecko i wolałaby pewnie je karmić zamiast siedzieć za kratami. Ludzie w obliczu strachu zachowują się agresywnie.
  • Odpowiedz
@bezbekpol:

O #!$%@?, jaki ty racjonalny, jaki logiczny, nie to co matka, która przed chwilą straciła trójkę dzieci i nie ma pojęcia co zrobić by nie sfiksować od poczucia winy. No, no mireczku, tak trzymać, jesteśmy z ciebie dumni!

  • Odpowiedz