Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3791
Konduktorzy w pociągach, to jest przykład tego jak to powinno wyglądać.
Wchodzę do środka, podchodzę kupić bilet, bo kasy nie ma na tej stacji. Gościu wymienił mi wszystkie zniżki, na jakie tylko mógłbym liczyć, zaproponował innego rodzaju bilet, byle bym tylko mógł kupić nieco taniej. I to nie jest odosobniony przypadek. Innym razem, kiedy nie zdążyłem kupić biletu w kasie konduktorka specjalnie przegadała ze mną cała stację, bo na następnej mogła mi sprzedać bilet bez dopłaty (która w tym przypadku wynosiła prawie dyszkę).

Także wielki szacuneczek dla wszystkich konduktorów, bo świetnie wykonujecie swoją pracę.
#pociagi #pkp #kolejeslaskie #dziendobry

  • 132
@Xax92: Moja kuzynka, wiesz która ;P Miała taką akcje że wsiadła matka z 3 dzieci. Przychodzi sprawdzać im bilety na to madka że nie ma kasy bo jedzie do mężą bo ten wypłatę dostał i jadę buty kupić dzieciom. No lubi dzieci więc uwierzyła, pociąg zrobił nawrotkę znów ta sama rodzinka już z mężem próbują ustać w przedziale #!$%@? jak cholera. Oczywiście żadnych bucików nie było przechlali wypłatę czy skąd tam
@Xax92: też bardzo szanuję konduktorów. Kiedyś jak przegapiłam stację to przemiły Pan konduktor zaproponował mi, że z kolejnej stacji mogę z nim wrócić za free, bo akurat będzie jechać ( ͡º ͜ʖ͡º) nie skorzystałam, bo chłop po mnie podjechał na tą dalszą stację ale i tak było mi bardzo miło, że zaoferował pomoc
@Xax92:
Konduktor - uśmiechnięty pan, pilnuje bezpieczeństwa pasażerów, uprzejmy, ma ładny mundur, dzieci go uwielbiają.
Kanar - zawsze wściekły, pilnuje swojego bezpieczeństwa po trafieniu na dresów, niemiły, chodzi w dresach, dzieci się z niego śmieją.
@Bastsex: z KD to nie mam takich miłych wspomnień a jeżdżę bardzo często po całym DŚ. Przykładowo jak jechałem do Wrocka i nie zabrałem kasy a kartą płacić nie mogę to mi nie pomógł tylko mnie wyprosił, drugim razem jak jechałem do Görlitz i miałem rower to na ostatni pociąg mnie nie wpuścił chociaż miejsce było na końcu tylko nawet tego nie sprawdził i jeszcze jeden raz jak po uderzeniu pociągiem
@Xax92: ja za to niestety miałem raz bardzo nieprzyjemną sytuację z konduktorem, który chciał koniecznie doliczyć mi dodatkową opłatę za zakup u konduktora, mimo, że miałem kartę miejską, a bilet, którego potrzebowałem był mi potrzebny dopiero za około 30 minut, bo dopiero wtedy była ostatnia stacja 1 strefy.
Gdy powiedziałem, że w takim razie przyjdę do niego gdy pociąg będzie na stacji bez kasy (myślałem, że może te ich sprzęty mają