Wpis z mikrobloga

Jestem pewien komu chłopaki zadedykują te zwycięstwo. Nieprawdopodobna sportowa złość, komiczne okoliczności zwycięstwa.Juventus nie wziął dziś jeńców i mam nadzieję, że na tej fali będzie do ostatniego meczu w tej edycji LM.
Mam nadzieję, że CR7 otrząśnie się szybko i przekuje gniew w maksymalną determinację. Co do UEFA, to nawet nie chcę sobie wyobrażać, że dzisiejszy sknadal zmiotą pod dywan. Bardziej rozpisywać się nie chcę, bo szkoda mi swych nerwów. Miłego wieczoru.

#mecz #pilkanozna #juventus
PiccoloColo - Jestem pewien komu chłopaki zadedykują te zwycięstwo. Nieprawdopodobna ...

źródło: comment_5vYs2jmQO1ZsbFUDCcER29xNziuAEakp.jpg

Pobierz
  • 26
@pisak17: @bazylo: To co napisałem wyżej. Nie wiem czy kartki z automatu to rekompensata za brak VARu i fanaberia UEFA by sprawić, że LM była fair, ale w każdej kolejce będą takie sytuacje i te sytuacje będą olane lub najwyżej skończy się na upomnieniu ze strony sędziów. Dzisiaj mi szczena opadła, bo takiego cyrku nie widziałem dawno.
@PoteznyJupter: Co tydzień oglądam kilka meczów w rożnych ligach i często przepychanki nie są nagradzane kartkami choćby żółtymi. Niepisaną zasadą, szczególnie w LM jest dawanie ostrzeżeń lub żółtej kartki na dodatek na początku meczu w sytuacji, gdy kogoś poniesie(w tym przypadku lekko). Czerwona kartka za pierdołę nijak ma swą wagę przy bucie na mordzie Cancelo, mimo iż to było w ferworze akcji...
@PoteznyJupter: Oj colego, ale nie przesadzaj znowu nazywając to ciosem. Czy sędzia miał prawo? Oczywiście, ale taka skrupulatność to obrazek jeden na sto, pewnie rzadziej...
Myślę, że ochłonięcie tu nic nie da. Jestem pewien, że w tej edycji LM większość tego typu sytuacji nie będzie kończyć się w ten sposób. Sędzia odejdzie na chwilę w kąt i to wszystko.