Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi xD? Miałem MIUI 9, ale parę dni przed wyjściem Global Stable 10 przeszedłem na xiaomi.eu 10 i nie mam nigdzie żadnych reklam.
@PurpleHaze: @jarzzz: chodzi o to, że ktoś w zarządzie siajomi powiedział "Hej! Nasi klienci to idioci. Wciśnij my im reklamy do OS to jeszcze na nich zarobimy".

Gdy wyszła chryja to standardowe tłumaczenie, że to tylko testy, że słuchają swoich użytkowników i użytkownicy są dla nich ważni więc reklam nie będzie xD

@krzysztof-es-545: super ze masz przeciezki z zarzadu, ale:
1. Reklamy sa od koncowki zeszlego roku, czemu nagle tym sie zainteresowales?
2. Reklamy mozna wylaczyc, przy pomocy ustawienia w menu i ten sposob jest znany od tego samego czasu co pkt 1. Ktos tu ostatnio wrzucal wypowiedz ceo xiaomi z the verge, ktory wprost mowil ze pozostawiaja uzytkownikom te mozliwosc.
3. Wiesz ze google zabrania, pojawiania sie reklam we wrazych miejscach androida,
@krzysztof-es-545: no to rzeczywiscie sie odniosles ()
A co do hype, to czym on jest spowodowany jak myslisz?
Moze tym, ze poza huawei, nokia i motorola nie ma w tym segmencie cenowym zadnej konkurencji?
Przeciez sredniaki od samsunga, czy xperii kosztuja niewiele mniej niz flagowce xiaomi.
A sredniaki od X, na dobra sprawe zra konkurencje. Ludzie glosuja portfelem i tyle. Firma bez zadnej reklamy zaczyna zdobywac pozycje