Wpis z mikrobloga

  • 267
Wypadek w Jeleniej Górze.
Z moich informacji wynika że chłopak ścigał się z Golfem.
Przejście ponoć bardzo niebezpieczne, często są tam wypadki, z tego co wiem piesi też często włączają tam mózg i idą bo mają pasy.
Chłopak ewidentnie winny śmierci tych pieszych, ale jad jaki wylewa się na niego z tego narodu to jakaś porażka. Grożenie śmiercią i krzyki "dożywocie", gdzie większość ludzi w ogóle nie zna sytuacji, ale no napisali że zabił. Nikt nie myśli teraz o jego rodzicach, dziewczynie - bo jak przeczytałem "dobrze im tak".
Wcale go nie bronię, ale też nie mam zamiaru dołączyć do tej gawiedzi krzyczącej "ukrzyżuj, ukrzy..." - a nie, nie ta bajka ;)

Wnioski wyciągnijcie sami.

Pierwsze - nikt święty nie jest i nie jeździ 30 km/h o 23:00 po mieście, ale warto włączyć wyobraźnię - zarówno po stornie kierowcy jak i pieszego :)
Drugie - (pasuje tu idealnie) "nie sądzicie abyście nie byli sądzeni". Nie oceniajcie pochopnie, tym bardziej nie róbcie tego po nagłówku czy nawet samym artykule - to tylko jedno źródło!

Miłego dnia wszystkim życzę i oby takie sytuacje Was omijały.

#wypadek #jeleniagora #zycie #policja #strazpozarna #pogotowieratunkowe #polskiedrogi #stopcham #ruchdrogowy #wyscigi #motoryzacja #oswiadczenie #dziendobry
Gandezz - Wypadek w Jeleniej Górze.
Z moich informacji wynika że chłopak ścigał się z...

źródło: comment_wfzg51as0tJTrNmViQxQUOyQNI3qysj6.jpg

Pobierz
  • 251
  • Odpowiedz
@Gandezz: Za sam ćip-tuning takiego gruza powinni skazywać na dożywocie w sztumie. Potem taki sebek myśli że jest krolem prostej w rodzinnym gówno-mini-vanie który nie hamuje ani nie skręca i włącza mu się nocą fast & furious
  • Odpowiedz
Seat Alhambra xD Średnio 12s do setki. Gość musiał chyba 25 sekund #!$%@?ć na maxa żeby osiągnąć prędkość z wypadku.

Jakim to trzeba być dzbanem żeby w terenie zabudowanym #!$%@?ć komodą na kółkach, 2-3x ponad limit kiedy droga hamowania na suchej nawierzchni przy prędkości 110km/h takim klockiem to ponad 100 metrów.
  • Odpowiedz
@Gandezz: "Pierwsze - nikt święty nie jest i nie jeździ 30 km/h o 23:00 po mieście, ale warto włączyć wyobraźnię "

słyszysz się ?. moge w nocy jechac te 60km/h na 30km/h .ale nie scigac sie z drugim kretynem w srodku miasta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shatter: Nie, nie ma ograniczenia do jakiegoś dystansu, jeżeli samochód nie mógł się fizycznie zatrzymać to było wtargnięcie.
  • Odpowiedz
@FLOLPROBA: @laminio: ci eksperci wyścigowi robią sobie „czyptjuning” i już myślą ze maja sportowe fury. Lepsze zaciski, klocki, zawieszenie, opony? Na co to komu xD

Pomijam już fakt ścigania się (wtf?) rodzinnym vanem. Ja rozumiem ze można sobie zrobić fajny projekt z byle czego na 1/4 mili (na torze), ale po mieście vanem? Chore
  • Odpowiedz
@Gandezz: Na jelonce srogie komentarze, oczywiście janusze już napisali czemu kierowca zabił. BO BYŁ MŁODY GUWNIAŻ 25 LAT. Ja #!$%@?. Kierowca zabił bo jest debilem, który się ściga na miejskich ulicach, a nie dlatego, że brak mu jeszcze siwych włosów. Patologia myślowa
  • Odpowiedz
Tylko idiota może nazwać ten wypadek morderstwem. To był wypadek, wypadek śmiertelny niestety, ale wypadek. Dużo z Was ma nierówno pod sufitem.
  • Odpowiedz
@Gandezz:

Pierwsze - nikt święty nie jest i nie jeździ 30 km/h o 23:00 po mieście


Ale chyba jest różnica "nie jechać trzydzieści" a się ścigać?
Dobrze, że się jad wylewa. Im więcej ostrych wyroków, im większa będzie presja społeczna na surowe kary tym zacznie się robić bezpieczniej.
  • Odpowiedz
polaczkowy


@Gandezz: Wam od tych wszystkich memów z noszaczem, rzucaniem "polaczkami" i "cebulakami" na lewo i prawo zaczyna się zakrzywiać rzeczywistość. Wydaje wam się, że wszystkie narody są oczywiście cacy, a tylko "polaczki", powtarzam: "POLACZKI" burzą się po takich tragediach.

Odnoszę wrażenie, że za chwilę każde obraźliwe słowo zostanie zamienione słowem "polaczek", albo co gorsza, po prostu "Polak".
  • Odpowiedz