Wpis z mikrobloga

  • 267
Wypadek w Jeleniej Górze.
Z moich informacji wynika że chłopak ścigał się z Golfem.
Przejście ponoć bardzo niebezpieczne, często są tam wypadki, z tego co wiem piesi też często włączają tam mózg i idą bo mają pasy.
Chłopak ewidentnie winny śmierci tych pieszych, ale jad jaki wylewa się na niego z tego narodu to jakaś porażka. Grożenie śmiercią i krzyki "dożywocie", gdzie większość ludzi w ogóle nie zna sytuacji, ale no napisali że zabił. Nikt nie myśli teraz o jego rodzicach, dziewczynie - bo jak przeczytałem "dobrze im tak".
Wcale go nie bronię, ale też nie mam zamiaru dołączyć do tej gawiedzi krzyczącej "ukrzyżuj, ukrzy..." - a nie, nie ta bajka ;)

Wnioski wyciągnijcie sami.

Pierwsze - nikt święty nie jest i nie jeździ 30 km/h o 23:00 po mieście, ale warto włączyć wyobraźnię - zarówno po stornie kierowcy jak i pieszego :)
Drugie - (pasuje tu idealnie) "nie sądzicie abyście nie byli sądzeni". Nie oceniajcie pochopnie, tym bardziej nie róbcie tego po nagłówku czy nawet samym artykule - to tylko jedno źródło!

Miłego dnia wszystkim życzę i oby takie sytuacje Was omijały.

#wypadek #jeleniagora #zycie #policja #strazpozarna #pogotowieratunkowe #polskiedrogi #stopcham #ruchdrogowy #wyscigi #motoryzacja #oswiadczenie #dziendobry
Gandezz - Wypadek w Jeleniej Górze.
Z moich informacji wynika że chłopak ścigał się z...

źródło: comment_wfzg51as0tJTrNmViQxQUOyQNI3qysj6.jpg

Pobierz
  • 251
  • Odpowiedz
życie ma się tylko jedno i szkoda trochę je kończyć na pasach, bo się nie chciało chwilę poczekać i wyszło pod jadący samochód


@Kic3k: Z tego samego powodu (życie ma się tylko jedno), to szkoda potencjalnie spędzić jego większość za kratami tylko dlatego, że chciało się pościgać na drodze z pieszymi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xfin:

@Kic3k: Z tego samego powodu (życie ma się tylko jedno), to szkoda potencjalnie spędzić jego większość za kratami tylko dlatego, że chciało się pościgać na drodze z pieszymi.


no to jest oczywiste, ale ja piszę z perspektywy tych bardziej dotkniętych tym wypadkiem,
nie mówię, że kierowca jest niewinny tylko chcę zwrócić uwagę pieszym by więcej myśleli na drodze, bo co z tego że mają pierwszeństwo skoro mogą zginąć?
często
  • Odpowiedz
często widzę upośledzonych ludzi którzy w słuchawkach albo w kapturze nawet nie odwracając głowy wchodzą na pasy, takie zachowanie jest proszeniem się o co najmniej połamanie kilku kości


@Kic3k: Tego nawet nie komentuję, bo to podpada pod samobójstwo.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Gandezz: taka linia obrony jak tych debili co zrzucili bryłę lodu nad obwodnicą Trójmiasta i zabiła kierowcę. Jak tu ich winić biedne owieczki, nie wiedzieli że może stać się coś złego.
Nie sądzmy byśmy nie byli sadzeni - ja #!$%@?, zamknąć sądy i fajrant! Rozwiązałes problem przepełnionych więzień
  • Odpowiedz
@Gandezz: Myślę, że nie macie się o co bać jeśli chodzi o karę dla tego chłopaka.
Gdybym był na jego miejscu to psychikę bym miał zrytą przez długie lata, a chłopak najprawdopodobniej trafi do więzienia na parę ładnych lat. Nieszczęśliwy zbieg okoliczności, chłopak nie był świadomy jakie zagrożenie ze sobą niesie bo pewnie nie robił tego pierwszy raz i takie "wyścigi" każdej nocy ktoś sobie urządza tylko nikt przewidzi najgorszego dopóki
  • Odpowiedz
@Gandezz

Wnioski wyciągnijcie sami.

Pierwsze - nikt święty nie jest i nie jeździ 30 km/h o 23:00 po mieście, ale warto włączyć wyobraźnię - zarówno po stornie kierowcy jak i pieszego :)


Powiedz że to żart ( _)
Proponuję więc nie wychodzić z domu i pracować tylko do 17 bo później organizujemy wyścigi uliczne, a kierowcy nie biorący udział proszeni są o zjechanie na parkingi i przeczekanie do rana
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xfin: najgorsze jest to że pomimo takiej straszliwej ilości wypadków z udziałem pieszych większość ludzi z którymi rozmawiam nie widzi w tym żadnej winy pieszych,

niestety ale w Polsce kierowcy nie jeżdżą bezpiecznie i niestety jeszcze dużo czasu nam zajmie dogonienie cywilizowanych krajów pod tym względem
dlatego będąc pieszym trzeba dodatkowo myśleć za kierowcę
  • Odpowiedz
@Gandezz: "Pierwsze - nikt święty nie jest i nie jeździ 30 km/h o 23:00 po mieście"
Ale nikt też nie powinien #!$%@?ć tak, żeby w przez siłę uderzenia rozczłonkować ciało potrąconego jak to było w tym wypadku.
  • Odpowiedz