Wpis z mikrobloga

  • 267
Wypadek w Jeleniej Górze.
Z moich informacji wynika że chłopak ścigał się z Golfem.
Przejście ponoć bardzo niebezpieczne, często są tam wypadki, z tego co wiem piesi też często włączają tam mózg i idą bo mają pasy.
Chłopak ewidentnie winny śmierci tych pieszych, ale jad jaki wylewa się na niego z tego narodu to jakaś porażka. Grożenie śmiercią i krzyki "dożywocie", gdzie większość ludzi w ogóle nie zna sytuacji, ale no napisali że zabił. Nikt nie myśli teraz o jego rodzicach, dziewczynie - bo jak przeczytałem "dobrze im tak".
Wcale go nie bronię, ale też nie mam zamiaru dołączyć do tej gawiedzi krzyczącej "ukrzyżuj, ukrzy..." - a nie, nie ta bajka ;)

Wnioski wyciągnijcie sami.

Pierwsze - nikt święty nie jest i nie jeździ 30 km/h o 23:00 po mieście, ale warto włączyć wyobraźnię - zarówno po stornie kierowcy jak i pieszego :)
Drugie - (pasuje tu idealnie) "nie sądzicie abyście nie byli sądzeni". Nie oceniajcie pochopnie, tym bardziej nie róbcie tego po nagłówku czy nawet samym artykule - to tylko jedno źródło!

Miłego dnia wszystkim życzę i oby takie sytuacje Was omijały.

#wypadek #jeleniagora #zycie #policja #strazpozarna #pogotowieratunkowe #polskiedrogi #stopcham #ruchdrogowy #wyscigi #motoryzacja #oswiadczenie #dziendobry
Gandezz - Wypadek w Jeleniej Górze.
Z moich informacji wynika że chłopak ścigał się z...

źródło: comment_wfzg51as0tJTrNmViQxQUOyQNI3qysj6.jpg

Pobierz
  • 251
  • Odpowiedz
@Gandezz: Myślę, że dopóki sam nie będziesz ofiarą wypadku, nie będziesz rozumiał tego, jakie emocje gotują się w ludziach. Ja kilka miesięcy miałam również wypadek, bo typ był #!$%@? i nie potrafił dostosować prędkości. I mimo że jestem prawnikiem i wierzę w sprawiedliwy proces, który należy się każdemu, uważam że zasłużył na najwyższy wymiar kary. Nie jest mi szkoda również jego rodziny. Każdy, kto powoduje takie zagrożenie na drodze, bo nie
  • Odpowiedz
@adgebworthy: wypadek samochodowy, którego następstwem jest smierć człowieka jest przestępstwem umyślnie-nieumyślnym. Umyślnie łamie sie zasady ruchu drogowego, ale skutek jest zawsze nieumyślny. Jakby były przeslanki takie, ze sprawca wiedział ze zabije człowieka i chciał to zrobić, to kwalifikacja była inna.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bardzospokojnyczlowiek: oczywiście że się z tym liczę dlatego się nie ściągam i zachowuje odpowiednią uwagę plus dostosowuje prędkość do warunków panujących na drodze, tym się różnie od mordercy który ściga się po mieście łamiąc przepisy ruchu drogowego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gandezz: Jak ktoś napisał wcześniej, na tej drodze jest bardzo dobra widoczność, piesi prawdopodobnie stwierdzili, że przecież są na pasach więc mogą wejść na jezdnię, a to gówno prawda, wtargnięcie to wtargnięcie niezależenie czy są pasy czy nie (chyba że są światła, w tej sytuacji były wyłączone czyli jakby ich nie było). Pieszy w takiej sytuacji może wejść na pasy dopiero po upewnieniu się, że może to zrobić bezpiecznie i nie
  • Odpowiedz
  • 2
@frow tylko prawdopodobnie byli na tyle daleko, że przy normalnej prędkości zdążyli by przejść. Nie spodziewali się, że ktoś tyle zapieprza
  • Odpowiedz
Pierwsze - nikt święty nie jest i nie jeździ 30 km/h o 23:00 po mieście,


@Gandezz: lol, koleś się ściga po mieście, ja rozumiem że mozna o 23 jechać 70 ale jak się ścigał, to raczej 70 ani 100 nie jechał. Plus konia z rzedem temu kto oceni celnie predkość nadjeżdżającego samochodu.
  • Odpowiedz