Wpis z mikrobloga

Wypadek w Jeleniej Górze.
Z moich informacji wynika że chłopak ścigał się z Golfem.
Przejście ponoć bardzo niebezpieczne, często są tam wypadki, z tego co wiem piesi też często włączają tam mózg i idą bo mają pasy.
Chłopak ewidentnie winny śmierci tych pieszych, ale jad jaki wylewa się na niego z tego narodu to jakaś porażka. Grożenie śmiercią i krzyki "dożywocie", gdzie większość ludzi w ogóle nie zna sytuacji, ale no napisali że zabił. Nikt nie myśli teraz o jego rodzicach, dziewczynie - bo jak przeczytałem "dobrze im tak".
Wcale go nie bronię, ale też nie mam zamiaru dołączyć do tej gawiedzi krzyczącej "ukrzyżuj, ukrzy..." - a nie, nie ta bajka ;)

Wnioski wyciągnijcie sami.

Pierwsze - nikt święty nie jest i nie jeździ 30 km/h o 23:00 po mieście, ale warto włączyć wyobraźnię - zarówno po stornie kierowcy jak i pieszego :)
Drugie - (pasuje tu idealnie) "nie sądzicie abyście nie byli sądzeni". Nie oceniajcie pochopnie, tym bardziej nie róbcie tego po nagłówku czy nawet samym artykule - to tylko jedno źródło!

Miłego dnia wszystkim życzę i oby takie sytuacje Was omijały.

#wypadek #jeleniagora #zycie #policja #strazpozarna #pogotowieratunkowe #polskiedrogi #stopcham #ruchdrogowy #wyscigi #motoryzacja #oswiadczenie #dziendobry
Pobierz Gandezz - Wypadek w Jeleniej Górze.
Z moich informacji wynika że chłopak ścigał się z...
źródło: comment_wfzg51as0tJTrNmViQxQUOyQNI3qysj6.jpg
  • 251
Z moich informacji wynika że chłopak ścigał się z Golfem.

Grożenie śmiercią i krzyki "dożywocie", gdzie większość ludzi w ogóle nie zna sytuacji, ale no napisali że zabił. Nikt nie myśli teraz o jego rodzicach, dziewczynie


@Gandezz: On sam nie myślał o swoich rodzicach, dziewczynie, ani czymkolwiek innym. To nie był #!$%@? wypadek, skoro gość się z kimś ścigał.

Chodzi o to że często piesi nie zwracają uwagi czy coś jedzie
@Gandezz ciagnik siodlowy tez ma 1000 koni a mimo to sie nie nadaje do ścigania. To auto wyjechało z fabryki nieprzystosowane do tego - nie ma odpowiedniego rozkladu masy nie ma hamulcow zawieszenia trakcji.. Argument o tym ze ktos dolozyl sobie chipa i ma iles tam koni więcej i "robi robote" do mnie zupełnie nie trafia. Dla mnie ktos kto sciga czyms takim po miescie jest debilem probujacym wkrecic sobie cos co
@Gandezz: Wypadek to jest jak potrącisz pieszego na pasach jak jedziesz 50km/h. Typo miał 50m/100m drogi hamowania to oblicz sobie z jaką prędkością musiał #!$%@?ć i jak szybko zbliżał się do tych pasów, jakim czasie. To naprawdę można bardzo łatwo obliczyć. Może liczby do Ciebie przemówią to nie będziesz z gówniarzy robił takich niewinnych. Oni tych pieszych nie potrącili tylko zrobili z nich miazgę. Ile znasz osób, które biorą udział w
@Gandezz: śmierć kretynom na drodze - tyle ile życia zmarnowałem przez nich stojąc w korkach to nikt mi już nie zwróci. Kretyni powinni ginąć, aby nie uprzykrzać życia innym.

A wypadki się zdarzają, ale nie oszukujmy się - większość z nich jest spowodowana głupotą i bezmyślnością kierującego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mokry_sen_polonisty:

Typo miał 50m/100m drogi hamowania to oblicz sobie z jaką prędkością musiał #!$%@?ć i jak szybko zbliżał się do tych pasów, jakim czasie. To naprawdę można bardzo łatwo obliczyć.
pomijając fakt oczywistej winy ścigających się, gdy postawisz się w roli pieszego, w nocy na skrzyżowaniu 2 pasmowej drogi z dobrą widocznością, długa prosta droga, widzisz że #!$%@? 2 samochody to po co wychodzisz?