Wpis z mikrobloga

@FrasierCrane: Mam przyjemność mieć taką sytuację zawodową, że wybieram sobie miejsce pracy, w którym takich debilizmów nie ma. Jeśli haerek stwierdzi, że gość w eleganckich butach jest lepszy ode mnie, to jego strata.

@Sweet_acc_pr0sa: Podeślesz nazwę na PW? Chciałbym wiedzieć z jaką firmą nigdy nie współpracować xD
  • Odpowiedz
@smilen23: ze ja nie zrobiłem fotki jak zatrudniałem pracownika to na jednym z CV było zapisane WrodArtem „mieć 10 zł, a nie mieć to jest 20 zł” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przecież wtedy nadal jesteś normalnym pracownikiem więc możesz po prostu wpisać ówczesne miejsce pracy


@dog_meat: no tylko to zależy. Jakbym aplikował na stanowisko specjalistyczne i pracował w zawodzie w firmie X przez 3 lata z czego 2 przesiedział na urlopie to jakbym o tym nie wspomniałem CV to rekrutem mógłby się potem słusznie poczuć oszukany (jak to nie ma Pan 3 lat doświadczenia tylko 1???)
  • Odpowiedz
@smilen23: tylko kompilowanie jądra za 15k w 2 lata, inaczej CV na śmietnik #pdk

a tak serio, urlop macierzynski sam ok, mama na pełen etat średnio, ale jak hr'y śmieszki i wyluzowane to bez znaczenia, a zapewne to i tak typowa praca za 1,5-2k wiec bez znaczenia.
  • Odpowiedz
Serio coś takiego wpisała w CV?( ͡° ʖ̯ ͡°)


@odczepciesie: przecież plakaty rozklejają promujące takie rzeczy, coś tam na nim było, że na macierzyńskim nauczyła się współpracy, i zdjęcie jak przybija zolwika z córką i coś tam, że macierzyństwo to też cenne doświadczenie do pracy
  • Odpowiedz
heh w sumie swiat sie zmienia a w polsce jak wiadomo jak w chlewie obsranym gownem, tu moze byc to feeee ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tam nie wiem co jest modne teraz, w polsce nadal jak w lesie i zdjecie jest w cv zeby kazdy mogl cie zdyskryminowac jak mu sie twoj ryj nie podoba xD

niech sie czuje dumna jak chce, wykopki jej jesc nie dadza
  • Odpowiedz