Wpis z mikrobloga

Mirki, widziałem gdzieś rozpiskę linków odnośnie tworzenia diety, zapotrzebowania kalorycznego itp., ale nie mogę znaleźć, może ma ktoś jakieś fajne strony gdzie można poczytać o tym od podstaw (poziom wiedzy zerowy, waga 10 latka, zerowe spożywanie kalorii), jakieś linki do przepisów czy jakieś kalkulatory coby to wszystko sobie obliczyć. Chciałbym rozpocząć zabawę z siłką od początku na 100% a nie bawić się w półśrodki. Bardzo to jest skomplikowane i może lepiej byłoby pójść do dietetyka lub jakiegoś trenera, zapłacić i mieć z głowy, chociaż samemu miałbym satysfakcję, że się przyłożyłem do tego #pytaniedoeksperta #dieta #mikrokoksy #mirkokoksy #jedzzwykopem #silownia
  • 4
@sked: weź sobie dietę / trening z jakiejś strony, będziesz miął wszystko gotowe i nie będziesz musiał się męczyć z szukaniem posiłków, doboru składników itp. Po jakimś miesiącu sam zaczniesz ogarniać co i jak kupować / jeść / ćwiczyć i nie będzie to sprawiało Ci trudności bo wejdzie Ci to w nawyk i będziesz miał satysfakcje, że robisz coś po swojemu