Wpis z mikrobloga

Przeklejam z innego forum.
[1] Student, 25 lat.
[2] Laptop może być bez żadnego systemu operacyjnego.
[3] 15,4"- 15,6”
[4] Posiadam stary dysk SSHD z lenovo y50-70, więc jeżeli jest możliwość zamontowania go do nowego laptopa, to preferowałbym sam SSD. Jeżeli nie ma takiej możliwości to w sumie wszystko jedno. I tak chciałbym mieć SSD na system i HDD na resztę. Fajnie by było gdybym sam mógł dołożyć ram, wymienić pastę, dołożyć dysk bez utraty gwarancji.
[5 a] Na laptopa chciałbym wydać około 4000zł. Maksymalnie 4200zł i tutaj już musiałbym być już bardzo do niego przekonany.

[5 b] Będzie to jedyny laptop. Fajnie by było gdyby przetrwał przynajmniej 3 lata.

[5 c] Chciałbym dokonać tego zakupu najpóźniej do końca tego tygodnia. Liczę na jakieś promocje na black friday, więc fajnie by było, gdybyście podrzucili kilka modeli laptopów.
[6] Dobrze by było gdyby laptop nieźle wyglądał, ale nie jest to najważniejsze. Czas pracy na baterii nie jest jakoś bardzo istotny.
[7] FullHD, matowa
[8] Głównie będzie używany w domu. Weekendami będę go przewoził w zwykłym plecaku.
[9] CS:GO, Fortnite jak na razie, ale chciałbym bez problemu pograć w jakieś nowsze gry (niekoniecznie na najwyższych detalach) bez wkurzania się na ściny i mało fps. Jestem nastawiony na Nvidie 1060

[11] Fajnie by było gdyby klawiatura była podświetlana, ale nie jest to konieczne
[12] Miałem lenovo y50-70 i padła mi tam matryca oraz płyta główna. Jeżeli Lenovo Premium Care działa dobrze to mogę kupić i Lenovo
[13] Nie mam nic konkretnego na oku. Przeglądam promocje na Pepperze. Laptop może być z obcą klawiaturą (jeżeli wystarczy tylko naklejenie naklejek, a układ klawiszy jest ogólnie ten sam). Interesują mnie tylko nowe laptopy z Nvidia 1060.
Dzięki!
https://allegro.pl/laptop-dell-7577-i5-8gb-256ssd-gtx1060-win10-i7686171372.html warto?
#szukamlaptopa #laptopy
  • 1