Wpis z mikrobloga

1. Kupiłem sobie czy zabomomamentowałem sobie Tindera w premium bo uznałem że tam kogoś wypadałoby sobie jednak znaleźć bo drugi rok jakoś tako samotno.
2. Wrzuciłem zdjęcie swojego ryja, nawet spoko, na czołgu jedno i takie z widocznym 6packiem z siłowni.
3. Wszyscy powtarzali mi że to z 6packiem najgorsze bo jakie to pokazywanie się etc więc niby OK ale absolutnie nie jako profilowe. Zgodziłem się, ustawiłem jako ostatnie tak cichaczem niby.
4. Aplikacja ma opcje w premium smart photos czyli ustawia Ci najlepiej #!$%@?ące zdjęcie jako profilowe automatem.
5. Aplikacja non stop przestawia mi automatem w ramach tej funkcji na to z 6packiem.
6. I żyj tu człowieku uczciwie.

noprofit

Dziennik prowadzę pod: #rottredukcja

"JUŻ NIE BĘDĘ GRUBY ANYMORE, CHUDY TEŻ K****A NIE BĘDĘ!"
-- Cytat - Paweł Rak (2015)

STAN REDUKCJI:
WAGA POCZĄTKOWA: 170kg
OBECNIE: 92,8kg
LBM: 90kg
BF: 12%
Wzrost: 185cm
Wiek: 29 lat

#rottredukcja #mikrokoksy #silownia #mirkokoksy #tinder
  • 7
@corpseRott: Dzięki tobie w końcu udało mi się schudnąć. A to za sprawą za wpisu z twojej niesamowitej redukcji. Przeanalizowałem sobie twoje makro i tak pomału doszedłem do diety #keto. Za mną już 13kg:) Teraz włączyłem #intermittentfasting głównie po to by zredukować pomału pojawiająca się nadmiarową skórę na brzuchu. Zobaczymy jak to zadziała.
Powodzenia w poszukiwaniach.
@komar251: W weekend, w tygodniu mało czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@panna_inga: wsio pod #rottredukcja

@rindo: Ciężko powiedzieć ale raczej nie wskakuje jako pierwsze

@wwwooo: Cieszę się że mogłem pomóc (òóˇ), dla mnie to też była przeprawa z początku. IF jest spoko generalnie ale na redukcje skóry raczej aż tak nie pomoże, skóra to niestety głównie kwestie
@corpseRott: Też nie jestem pewien rezultatu. Ale wydaje mi się że głodówka ma sens. Włącza się autofagia i czemu by organizm nie miał by używać już niepotrzebnych białek z których składa się nadmiarowa skóra. Zobaczymy. https://www.youtube.com/watch?v=KWh4qeVEaqw
W tygodniu poszczę po ok 20 godzin, nie jest to jakimś problemem jak się człowiek do życia na tłuszczach przyzwyczaj, a nawet ma to dużo zalet. Rano nie muszę tracić czasu na śniadanie, nie muszę
@wwwooo: Widzę że sporo osób się pozytywnie wypowiada w komentarzach więc jak będzie ktoś pytał to wrzucę ten link. Napewno IF również polecam bo to w połączeniu z keto najbardziej naturalna forma żywienia dla ludzkiego organizmu.