Wpis z mikrobloga

Uzupełnialem brakujące pozycje o #koreapolnocna. Księgarnia ISP PAN, mnie zaskoczyła gratisem jakim była pozycja pt. „Kim Dzong Un, kronika życia i walki”. Mam już tą książkę, zatem organizuje #rozdajo dla Mirków, którzy interesują się Najlepszą Koreą. Plusowanie do jutra do 21:37, losuje jutro zaraz po tej godzinie przez mirko random. Wysyłka na wskazany paczkomat na moj koszt. Zielonki młodsze od postu dupa cicho.
m.....o - Uzupełnialem brakujące pozycje o #koreapolnocna. Księgarnia ISP PAN, mnie z...

źródło: comment_ZHcAwspTVRvg8UvzqqJJcVNAbRokYTsC.jpg

Pobierz
  • 11
@mitatuyo pan Dziak to mój Bóg niczym Kim
Jak przeczytasz to mi napisz Mirku czy fajne było, bo uwielbiam książki o Korei a zaczyna mi brakować pomysłów na prezent XD jak będą fajne to będę o nie prosić bliskich na urodziny
@mitatuyo: kiedyś sie interesowałem tym państwem dosyć intensywnie. nawet sciagalem z neta broszury czy jak to nazwac dla amerykańskich żołnierzy stacjonujących w południowej Korei, lub znalazłem na necie filmiki z posiadłosci komunistów z krld, z ich pałaców, ofc z zdjęc satelitarnych chociaż czasami znajdowały się do tego zdjęcia oficjalne przywódcy jeszcze wtedy Kim Jong Ila.