Wpis z mikrobloga

@CaptainBloomer: od lipca się właśnie kurowałem tetralysalem i średnio pomógł + brałem jakieś dziwne maści na rano i na dzień. Niby pomogło i nie mam już pryszczy takich bolesnych przy dotykaniu tylko taki małe punkty, stąd zaleciła mi dermatolog izotek
Są jakieś przeciwwskazania do brania tego leku #izotek i wyczerpujących treningów siłowych?


@vegetator21: Są, ale generalnie da radę ćwiczyć, tylko stawy są bardziej narażone na kontuzje. Ja ćwiczyłem, a izotek brałem prawie rok, ale w małych dawkach (najpierw 20mg, potem 40mg i 60mg, przy 60mg było już ciężko przezwyciężyć wysuszanie i wróciłem na 40mg).

@Twinkle:

No ja znam trochę inne relacje, gdzie ludzie po 2 lata od odstawienia mieli depresję.
@vegetator21: ja skończyłam to brać 3 tygodnie temu jakoś, brałam przez 3 miesiace. od paru dni wracają mi zmiany, tu coś pobolewa, tu czerwone, tu swędzi. w sumie nie polecam, poza tym że około 2 miesiące spokoju miałam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kacperpzn: Nie uważam, że komuś chciałoby się "naciągać" i snuć opowieści o dwuletniej tragedii, gdzie niezbędne było leczenie psychiatryczne.
Ja o tym wiem, te osoby również wiedziały i o to dbały. Powtarzam, pomoc psychiatry i postawienie na leki tutaj było koniecznością. I to powieliło się u 5 dziewczyn i 2 chłopaków. Zaczynali stosować ten lek w wieku 15-17 lat, a bez takiej opieki po odstawieniu nie skończyliby szkół średnich/zawaliliby maturę.
Powtarzam
@vegetator21: Jechałem 11msc na 50mg dziennie. W tym czasie najdłuższa przerwa od siłki wynosiła 6dni, zrobiłem sobie rekord 260kg w ciągu, wyciskam prawie stówkę na barki, generalnie szaleństwo. Stawy pobolewały mnie na początku i przestały jak wrzuciłem konkretną pomoc suplementacyjną. Więc wal śmiało i się nie przejmuj tymi opiniami co to za wcielone zło z tego leku, większość sobie wmawia, że jest cipeuszem (ʘʘ)