Wpis z mikrobloga

@NaSmyczy: Trzeba z psem pracować, aby się przyzwyczajał do wystrzałów i się ich nie bał.
Ja gardzę ludźmi co nie potrafią ogarnąć psa ale mają pretensję do innych że sobie strzeli w okolicach świąt z petardy.
  • Odpowiedz
@maad: wykop to jednak jest wyzszy poziom #!$%@?, nie dosc, ze ci zakaza miec psa w bloku to jeszcze obarcza cie wina za to, ze nie przystosowales psa na tydzien fajerwerkow, ja cie doskonale rozumiem, bo z moim psem byl straszny problem bo w ogole nie chcial wychodzic na spacer jezeli tylko uslyszal wystrzal
  • Odpowiedz
@NaSmyczy jeeja co za mirki tu piszą, mi i mojemu miastowemu psu też od zawsze przeszkadzało strzelanie w okolicach sylwestra. Po kiego tak strzelać? Nie wiem i chyba nigdy się nie dowiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@turtelian: różnica jest taka, że ktoś może sobie tego nie życzyć. Rozumiem, że dla ciebie będzie spoko jeśli sąsiad będzie #!$%@?ł codziennie muzyką od 0:00 do 7:00 na pełen regulator?
  • Odpowiedz
  • 10
@NaSmyczy Ja na ten przykład mam dziecko, które się budzi co petardę, ale zakładam że to błąd że próbuję je wychować w mieście ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@nehm A #!$%@? fajerwerkami to nie jest narzucania się innym? Wybuchy co pół godziny przez dwa tygodnie dookoła sylwestra są męczące
  • Odpowiedz