Wpis z mikrobloga

@NaSmyczy fajerwerki to jeszcze zrozumiem, ładne całkiem, ale na chooy strzelać petardami?! Wytłumaczy mi ktoś co mają zamiast mózgu ludzie którzy wydają pieniądze żeby sobie wybuchnąć to gunwo?
  • Odpowiedz
@SzukamNlcku nie odpowiedziałeś na pytanie co takiego skłania ludzi do wydawania pieniędzy na petardy ( ͡° ͜ʖ ͡°) masz rację, ja ledwo słyszę przez zamknięte okna, pies za to przeżywa pół godziny po wybuchu, chyba jakiś inny zakres odbierania dźwięków czy coś ;)
  • Odpowiedz
@SzukamNlcku: moje psy akurat mają to głęboko. A co do twojego pytania - mam okna z szybami, ale też często wietrzę, szczególnie przy gotowaniu. Plus wychodzę na spacery z psami. I czasem muszę zejść do piwnicy w bloku, iść do sklepu osiedlowego albo zrobić cokolwiek na zewnątrz. Fajerwerki są spoko, ładne, ale petardy? Hałaśliwe gówno, nic to nie daje, ani to ładne ani potrzebne. Jestem w szóstym miesiącu ciąży, już zdarzają
  • Odpowiedz
Ty no patrz miliony zwierzątek są codziennie torturowane w hodowlach i mordowane w rzeźniach
Też ci to tak przeszkadza czy wszyszkowujesz z radością ich zwłoki

@NaSmyczy:
  • Odpowiedz
  • 1
@vetroo: tak, tylko kaganiec daje pełna kontrolę nad psem

@Iudex: po cholere Ci dziecko w bloku! Wypieprzaj z nim na wieś! ( ͡º ͜ʖ͡º)

@nehm: napisałam, że nie mam nic do strzelających w Sylwestra, ale 8 dni przed to dla mnie duża przesada.

@zourv: no wyobraź sobie, że nie mam. Ja z tych, która zbiera kupy po swoim psie, nawet jak przewracam się
  • Odpowiedz
2018rok a ludzie dalej trzymają psy w mieszkaniu xd Po co?


@chudziutki: 2018 rok, a wieśniaków nadal dziwi, że miastowi traktują psy jako przyjaciół a nie jako zwierzęta użytkowe i trzymają je w mieszkaniu.
  • Odpowiedz