Wpis z mikrobloga

Cześć,

szukam konkretnej pomocy.
Nigdy mi nie szło jeżeli chodzi o regularne ćwiczenie i dobrą dietę ale teraz już się zmotywowałam i chcę dojść do konkretnych efektów. Co jeść, jak ćwiczyć? Zależy mi na zgubieniu nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha i wyrzeźbieniu go. Mam powolny metabolizm. Pomożecie?
Ważę 54kg.
Mam 161 cm wzrostu.
#mikrokoksy #dieta #mikrokoksyprzepisy
  • 7
@drlect3r: szukałem takiej osoby jak Ty. Schudlem już xkg, miałem ściany, ale robiłem czitdej, przybywało 1kg, zrzucalem go w 2-3 dni i waga stopniowo malała. Teraz jest już gorzej. Miałeś blokadę? Robiłeś riversdiet, czy jak sobie z tym radziles?
@Bizibizion: zastosowalem sie do podstawowych zasad z tej strony.
Unikalem wszelkich słodkości, kolorowych napojow, gotowego zarcia, alkoholu, fajek, narkotyków.
Sam gotowalem, glownie na parze, konkretne zarcie.
Do picia woda, zielona herbata, kawa.
Raz na 2 tygodnie cheat day czyli to czego sobie odmawialem zapisywalem na kartce i w sądny dzien jadlem to na co miałem ochotę z listy.
Pierwsze 2 tyg to katorga, ale na drugi dzien po cheat day poczułem
@Gorcia Zapisuj co jesz (np. w Fitatu), powoli tnij kalorie (deficyt kaloryczny np. 150-200kcal) i notuj wagę (a jeszcze lepiej mierz się i rób zdjęcia), trening siłowy (np. phraks greyskull, albo coś bardziej lokalnego - Full Borsuk Workout) - najważniejsze to trzymać się planu i progresować