Wpis z mikrobloga

Rozbijasz się samolotem na wyspie.
Zapasy się kurczą coraz bardziej aż nie macie co jeść i musicie polować na dzikie świnie.
Jecie najczęściej znalezione owoce, czy tam czasem ryby, bo świnie trudno upolować.
Co jakiś czas znika jeden z was i nie wiecie co się dzieje.
W takich warunkach wszyscy powinni chudnąc, ale jest jeden koleś, który jest ciągle gruby.
A ludzie nadal znikają... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #lost #byloaledobre #seriale #pasta
Cesarz_Polski - Rozbijasz się samolotem na wyspie.
Zapasy się kurczą coraz bardziej a...

źródło: comment_Sq40N6ST2FcZGY1T84LQMzwR6nRqZWXJ.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@Relewantna: No była #!$%@? i działy się rzeczy niestworzone. Tak samo łysy na wózku który na wyspie był zdrowy. A czy tłumaczyli to dalej to #!$%@? wie bo ostatnie sezony mnie odrzuciły od serialu w #!$%@?.
  • Odpowiedz
Dla mnie ścisła topka seriali wszechczasów


@pjoooter: Nom dla mnie też jest wysoko na liście, mega mnie wciągnął już od 1 sezonu,za każdym razem odcinek się kończył w takim momencie że nie można było wytrzymać ciekawości i od razu następny oglądałem :D
  • Odpowiedz
@temokkor: jakbym mógł całkowicie wymazać z pamięci jaki sposób serial by obejrzeć go na nowo to byłby to właśnie ten serial ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet dalsze sezony nigdy nie przestaną mnie fascynowaćz te dalsze które wiele osób tak zniechęca
  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski: czyli czekaj, nie rusza cie to, ze prawie wszyscy z tego samolotu co sie 'ZLAMAL W POLOWIE' i spadl z wysokosci przelotowej (a to pewnie z 10km) na wyspe przezyli, nie rusza cie to, ze jeden z kolesi co byl na wozku nagle zaczal chodzic, a nie jestes w stanie uwierzyc, ze jakis grubasek ma szczescie do znajdowania jedzenia?
  • Odpowiedz
Ten serial na zawsze pozostanie w pamięci bo to pierwsze zabawy z serialami i do dziś pamiętam jak pobieralem np. Shareazą i mój net wtedy był taki, że odcinek pobieralem z 8 godzin albo szukało się wersji rmvb - świetne lata :) Serial obejrzałem do końca ale klimatu z pierwszego sezonu już nie było, a ostatnie sezony to już w ogóle tragedia.
  • Odpowiedz
Omg, znów wysrywy ludzi którzy nie lubią Lostów bo myślą że to serial przygodowy i są rozsierdzeni bo np John Lock był na wózku a na wyspie jusz nie a pszeciesz halo halo to niemożliwe xD.

#!$%@? to nie tak że oni zaczęli "nagle" wymyślać tylko ten serial od samego początku miał być fantastyką, a wręcz mitologią. A nie serialem o robinsonach kruzo.
  • Odpowiedz