Wpis z mikrobloga

Rozbijasz się samolotem na wyspie.
Zapasy się kurczą coraz bardziej aż nie macie co jeść i musicie polować na dzikie świnie.
Jecie najczęściej znalezione owoce, czy tam czasem ryby, bo świnie trudno upolować.
Co jakiś czas znika jeden z was i nie wiecie co się dzieje.
W takich warunkach wszyscy powinni chudnąc, ale jest jeden koleś, który jest ciągle gruby.
A ludzie nadal znikają... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #lost #byloaledobre #seriale #pasta
Cesarz_Polski - Rozbijasz się samolotem na wyspie.
Zapasy się kurczą coraz bardziej a...

źródło: comment_Sq40N6ST2FcZGY1T84LQMzwR6nRqZWXJ.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
Teraz już mało co oglądam seriali, ale zastanawia mnie jedno - czy którykolwiek aktualny czy generalnie jakiś nowszy serial ma tak #!$%@? cliffhangery jak miał Lost? Bywało, że jakiś tam odcinek był średni, ale końcówka prawie zawsze rozjebywała system i czekanie do kolejnego odcinka to była prawdziwa "katorga" :)
  • Odpowiedz
@temokkor: najgorzej jak oglądałem pierwsze sezony Lost na jedynce jak w czwartki leciało. Jak się kończył pierwszy sezon i wypływali tą tratwą z wyspy był clifhanger i trzeba było czekać prawie rok czasu aż kolejny sezon wypuszczali. Tak było.
  • Odpowiedz
Teraz już mało co oglądam seriali, ale zastanawia mnie jedno - czy którykolwiek aktualny czy generalnie jakiś nowszy serial ma tak #!$%@? cliffhangery jak miał Lost? Bywało, że jakiś tam odcinek był średni, ale końcówka prawie zawsze rozjebywała system i czekanie do kolejnego odcinka to była prawdziwa "katorga" :)


@krootki: W sumie większość, np. Prison Break.
  • Odpowiedz
@x-ray: współczuję, wiem co czujesz, czekam na half life 3 od 12 lat :D(to akurat gra nie film, ale zależy wszystkim graczom na poznaniu ciągu dalszego fabuły). Dlatego najlepiej jest oglądać seriale które już zostały zakończone :)
  • Odpowiedz
czy lost jest w ogóle warte oglądania w 2019 roku? Czy po prostu robil na ludziach wrażenie bo to byl pierwszy serial z fabułą który oglądali?


@#!$%@?: Raczej to drugie. Fajne pierwsze sezony, ale zamiast serialu survivalowego z nutką tajemniczości/fantasy odjechali w klimaty tak #!$%@?, że to się nawet nie opowiada. Nie znam żadnego innego serialu który miałby tak IDIOTYCZNĄ fabułę jak Lost w ostatnich sezonach. Jak sam widzisz nawet tutaj trwa
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: no nie zgodzę się, jeżeli ktoś oglądał ten serial uważnie, z nastawieniem że nie jest to w pełni realistyczna produkcja survivalowa, tylko serial z elementami sci-fi, to wiedział jak się wszystko skończyło. Czy moim zdaniem ten serial miał idiotyczną fabułę w ostatnich sezonach? Nie, bo nikt nigdy nie mówił że ten serial ma być realistyczną wizją katastrofy lotniczej i następujących po niej wydarzeniach.
  • Odpowiedz
no nie zgodzę się, jeżeli ktoś oglądał ten serial uważnie, z nastawieniem że nie jest to w pełni realistyczna produkcja survivalowa, tylko serial z elementami sci-fi, to wiedział jak się wszystko skończyło.


@Shumitu: Jak widać nawet tu są wątpliwości xD Ty po prostu ten totalny chaos i dziesiątki wątków zrozumiałeś tak, a nie inaczej.
  • Odpowiedz
No jest trochę chaotycznie, to fakt. Jak pierwszy raz ten serial oglądałem paręnaście lat temu to też miałem problem ze zrozumieniem co się dzieje pod koniec, ale jak go ponownie obejrzałem rok temu - odbiór był dużo łatwiejszy. Może to też kwestia, że czytam dużo fantastyki i jest to jeden z moich ulubionych gatunków, ale patrząc na całokształt - uważam, że jest to dobry serial, warty obejrzenia ;p
  • Odpowiedz