Wpis z mikrobloga

Rozbijasz się samolotem na wyspie.
Zapasy się kurczą coraz bardziej aż nie macie co jeść i musicie polować na dzikie świnie.
Jecie najczęściej znalezione owoce, czy tam czasem ryby, bo świnie trudno upolować.
Co jakiś czas znika jeden z was i nie wiecie co się dzieje.
W takich warunkach wszyscy powinni chudnąc, ale jest jeden koleś, który jest ciągle gruby.
A ludzie nadal znikają... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #lost #byloaledobre #seriale #pasta
Cesarz_Polski - Rozbijasz się samolotem na wyspie.
Zapasy się kurczą coraz bardziej a...

źródło: comment_Sq40N6ST2FcZGY1T84LQMzwR6nRqZWXJ.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@peetee: Źle mnie rozumiesz. Ja nic nie mam do fantastyki. Serial zaczął i rozwijał się bardzo fajnie. Ale widać jak #!$%@? że albo zabrakło jakieś wizji spięcia tego w całość. Albo już oglądalność spadła więc było trza mieszać w kotle do oporu. I to mi się nie podoba jak się wrzuca do opowieści wszystko co mózg ci wysra xD
  • Odpowiedz
Ale widać jak #!$%@? że albo zabrakło jakieś wizji spięcia tego w całość


@Papasanbaba: przecież właśnie ten serial był spiety w całość i wyjaśniał dokładnie o co w nim chodziło od a do z. Pomijając naprawdę pojedyncze sceny, to z tego serialu nie da się wyjąć niczego żeby nie utracić logicznej całości. Wszystko jest bardzo spięte.
  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski: ja chciałem tylko zaznaczyć (bo chyba nikt tego nie napisał) że wszystkie te wydarzenia działy się w ciągu 3 MIESIĘCY. Przez ten czas nie można zbyt wiele schudnąć.
  • Odpowiedz