Wpis z mikrobloga

#dziendobry #rozowepaski oraz #niebieskiepaski !

Wczorajszy post odbił się szerszym echem niż pierwszy.

Dziękuję wszystkim wpłacającym, plusującym, komentującym oraz tym, którzy w prywatnych zwracali się do mnie z pytaniem jak mogą pomóc. Jesteście super! ( )

Nie spodziewałem się aż tak sporej pomocy jednego dnia.

W dniu wczorajszym 24 osoby wpłaciły łącznie 605 zł, dzisiejszego dnia zaksięgowano jeden przelew na 25 zł.

Wraz z żoną jesteśmy mega zaskoczeni oraz każdemu z osobna dziękujemy!

Nie sądziliśmy, że szukając #pomocy w #internet znajdziemy tylu hojnych ludzi oraz wywołamy #wykop efekt :)

#czujedobrzeczlowiek

Odnośnie dzisiejszego stanu zdrowia Maszy:

Od dziś przechodzimy na pełne żywienie karmą Royal Canin Veterinary Diet Gastro Intestinal.
Wczoraj wieczorem #pies miał nawet ochotę trochę się pobawić z dzieciakami. Dziś po śniadaniu malutka położyła się na swojej leżance w kącie i widać po niej, że cała ta sytuacja ją mocno wymęczyła. Przychodzi tylko się przytulić i ucieka dalej odpoczywać. Nadal bacznie ją obserwujemy, mamy nadzieję, że do wtorku nic się nie wydarzy złego i ze spokojem pojedziemy do lecznicy na kontrole. Powoli zaczyna wracać do normalnej wagi. Gdy ją przygarnęliśmy ważyła 4 kg. Przez kilka dni podskoczyła do 5,5 kg. W czasie choroby spadła do 3,5 kg. Na chwilę obecną waży niecałe 5 kg. Jeśli stan się utrzyma jutro możemy się pokusić na 5cio minutowy spacer z pieskiem (po balkonie), ale zawsze coś :)

Link do zrzuty

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM !

#zwierzeta #zwierzaczki #weterynaria #zdrowie
Kaaziiu - #dziendobry #rozowepaski oraz #niebieskiepaski !

Wczorajszy post odbił s...

źródło: comment_eHl3Uh9pgV3obvyC6mBpFQ6aQZG6jv0K.jpg

Pobierz
  • 50
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (209)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @lakota @KiwiSnufkin @Pluszowy_ziemniak @4gN4x @agaciksa @keramzyto_beton @cofko @Kojbosz @mk27x @ZdrowiePaleo @Stiv07 @PanKracy582 @Mav_M @pirus @Stalowa_Figura @unknown_nickname @tuttifruttis @ziukova @SzYnSzYlos @Chillvent @PiotrasSNK @norbijo @Sepia @WRonX @jmuhha @Milady88 @kke22 @Chacha @
@bkwas: tyle złego mówi się o wykopie, że szambo itp. a ja tu samych dobrych ludzi spotykam :)
zrzutka wciąż jest otwarta, ale cały czas powtarzam, że każda forma pomocy się dla nas liczy, nie tylko finansowa :)

@agaciksa: dziękujemy :) już się zastanawiam czym ją będę musiał karmić za kilka lat jak mnie przerośnie :D

@Julsowa: nie możemy się już doczekać stwierdzenia weta, że już po wszystkim i
@Kaaziiu: Tylko nie ROYAL CANIN. Poczytaj sobie proszę o tej karmie jaki to szajs, za który ludzie chcąc dobrze płacą miliony monet - najgorsze, że jest do kupienia w gabinetach weterynaryjnych co sprawia wrażenie, że pewnie jest zdrowa. To czysty marketing. Ta karma jest niewiele lepsza od karm produkowanych dla biedronki
Są karmy o wiele lepsze i zdrowsze dla Twojego psiaka. A ty kupując je jeszcze sporo zaoszczędzisz.

Jeśli będziesz potrzebował