Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki od jakiegoś czasu jestem na diecie (redukcja), ale mam powazny problem.. Wszędzie na stronach o zdrowym jedzeniu, na profilach instagramowych, facebooku, blogach.. piszą że nie ma nic lepszego od treningu silowego. Ja cwicze, ale jak.. ot z Ewą Chodakowską, albo wlacze sobie jakies cwiczenia z Lewandowską, albo ide na fitness. Generalnie 3 razy w tygodniu cwiczenia są, ale nie wiem o co chodzi z tym treningiem silowym? Jak ja mam zacząć cwiczyc na silowni skoro nie wiem nawet jak wyglądają hantle?
Wszyscy sie chwala ze byli na treningu, dzisiaj lydki, jutro biceps.. a ja bym bardzo chciala, tylko nie wiem JAK.
Nie mowcie mi o proszeniu znajomych bo ich nie mam (poza tym serio? placac za karnet na silownie 140 zl miesiecznie mam jeszcze prosic znajomych o lekcje obslugi sprzetu?). Czy w kazdej silowni jest osoba ktora mi pokaze jak cwiczyc? Skad mam wiedziec jaki trening robic? Co po czym itp?
Strasznie mnie to frustruje bo wkladam duzo wysilku w diete, chudne, ale jak slysze ze 4h fitnessu nie dadzą Ci tego co 1.5 h swiadomych cwiczen to mnie szlag trafia bo nie wiem nawet jak zaczac, a wszyscy dookola tacy mądrzy jak to oni nie cwiczą. No więc.. jak zacząć?
Pytanie kieruje szczegolnie do rozowych paskow- kto wam pokazywal jak cwiczyc na silce? Ustalal treningi itp? Czy wszyscy korzystali z uslug trenera personalnego zaczynająć robić rzezbe na silce? Pomozcie bo mi sie juz normalnie odechciewa :( a nie wyobrazam sobie wejsc na silownie i isc podnosic ciezary o tak o z Janusza nie wiedząc ocb bo chyba nie tak sie to odbywa?
#silownia #mirkokoksy #dieta #cwiczenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania:

Każdy nie wiedział jak sztanga i hantle wyglądają.
Masz pełno darmowych planów internecie, nawet dwa moje
Z YT same ćwiczenia też dowiesz jak się robi - martwy ciąg, przysiad, ohp, wyciskanie leżac (wpisz nazwę ćwiczenia i "sebastian kot" "barbell brothers" do tego, jeśli chcesz po polsku.
90 % osób nie miało żadnego trenera i tak sobie poradziło w ten sposób.
@AnonimoweMirkoWyznania: nie ćwiczy się po to by chudnąć, tylko dlatego, że to się lubi, wtedy wszystko staje się prostsze, a co ćwiczeń silowych to w każdej silowni są maszyny, wlączasz poziom min i ćwiczysz każde po kilka min, z czasem zwiększasz obiciążenia, a dopiero potem myślisz o większej organizacji, ale budując mięśnie zwiększamy masę, więc nie należy z tym przesadzać,
Jak polubisz trenowanie to będziesz miała lepsze wyniki, w połączeniu z dietą schudniesz napewno.
A co do zadanegi pytania to może staż na siłowni mam niedługi bo z 9 miesięcy będzie, ale najdłużej trwało własnej cykanie się pierwszym pójściem. Że właśnie zrobię coś źle i będą śmiechy. Bujdaaaa! Obejrzyj parę filmików na yt żeby nie być całkowitym debilem, później dawaj na maszyny, one są łatwe w obsłudze. Jak poczujesz się na siłach