Wpis z mikrobloga

Cześć wykopki! :) Jestem dyplomowanym dietetykiem, w tym semestrze zaczynam studia magosterskie z żywienia człowieka i chciałabym założyć i pisać swojego bloga. Zawsze lubiłam pisać, a jesli mogę dzielić się swoją wiedzą i edukować innych chciałabym to robić, zwłaszcza, że ostatnio miałam ciężki okres, momenty zwątpienia i chciałabym ruszyć do przodu. Mam mnóstwo pomysłów na wpisy, od przepisów, ciekawostek żywieniowych do popartymi badaniami wnioskami z dietetyki klinicznej na temat wpływu żywności na nasze zdrowie. O czym jeszcze chcieliybyscie przeczytać na takim blogu?

Pierwsze posty planowałam przeznaczyć dietom redukcyjnym, jak odchudzać się z głową i obaleniu mitów na temat odchudzania oraz wpływu popularnych diet redukcyjnych na zdrowie

#dietetyka #zdrowie #rozowepaski #niebieskiepaski i może #mikrokoksy
  • 62
@turbaniuszdywaniusz: Nawet jeśli mają czytać Grażyny i chociaż chwilę nad tym się zastanowić i coś zmienić to co w tym zlego? :) Chciałabym z kimś się podzielić, może uświadomić i zrobić coś dla siebie. Nawet jeśli nikt nie będzie tego czytał to ja pocwiczę pióro i usystematyzuję swoją wiedzę :)

@PDASDKA: @bajceps: @Zortillo: @powsinogaszszlaja: @KiwiSnufkin: @ArRog: @lsxol123: Dziękuję za odzew i pomysły, wszystkie są
@S7-1500: Pół roku pracowałam teraz w cateringu, jestem na stażu w instytucie żywności i żywienia. A na licencjacie odbywałam praktyki w szpitalach na różnych oddziałach i prowadziłam zajęcia w szkole z dzieciakami :)

@Nixon52: Interesuje Cię to w kontekście wpisu na blogu czy teraz na szybko moja opinia?

@kielbasior: Postaram się to wykorzystać też i zacząć tam zaglądać