Wpis z mikrobloga

Kontrola Dolnośląskiego Kuratorium Oświaty nie wykazała żadnych zastrzeżeń do Euroweek

(...)

organizatorzy mają w dokumentacji zaświadczenia o kwalifikacjach wszystkich wolontariuszy, a także o ich niekaralności. Wolontariusze nie nocowali na terenie ośrodków, w których mieszkali uczestnicy warsztatów, a także nie przebywali sam na sam z uczniami.

(...)

Kontrola wykazała, że podczas wszystkich zajęć prowadzonych przez wolontariuszy byli obecni polscy nauczyciele. Poinformowano także, że zarówno uczniowie, jak i ich rodzice nie zgłaszali żadnych uwag dotyczących zachowania wolontariuszy.

(...)

W trakcie kontroli  ustalono, że uczestnicy projektu robią zdjęcia w trakcie zajęć, aby utrwalić efekt końcowy wykonywanego zadania. Ponadto zawsze na zakończenie projektu w chwili rozdania certyfikatu robią sobie pamiątkowe zdjęcia z wolontariuszami, bądź z całą grupą. Zdjęcia wykonywane są w obecności nauczycieli - opiekunów poszczególnych grup.

(...)

Pod listem poparcia dla Euroweek podpisało się prawie 200 nauczycieli, dyrektorów szkół i prezesów organizacji pozarządowych z całej Polski


Wykopki zrobiły z siebie debili, odcinek 2137. Jaki portal takie pizzagate XD
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24484638,euroweek-byl-krytykowany-za-zdjecia-obcokrajowcow-z-dziecmi.html
#euroweek #neuropa #bekazprawakow #bekazwykopkow
Songbird - >Kontrola Dolnośląskiego Kuratorium Oświaty nie wykazała żadnych zastrzeże...

źródło: comment_wwy8HygTdbKUUz5daJInwdmr0JtkZwwo.jpg

Pobierz
  • 26
@Songbird mowa o tej akcji sprzed kilku miesięcy z dużą ilością zdjęc czy coś nowego?

Jeżeli tak, to w sumie cała akcja była wg mnie mocno przesadzona I wymagała co najwyżej korekty całego programu a nie rezygnacji z prowadzenia go.
Jednak myślę że nikt z siebie debila nie zrobił, bo po przeczytaniu Twojego wpisu nie mam wątpliwości iż raport ten jest zrobiony po to by nie było winnych.
Fajnie że jest kontrola
@yuim no pokazujesz mi dowody na skrajny debilizm ale u lewakow też znajdę podobne wysrywy, będące dowodem na brak rigczu i ogólne bycie Debilem.
To wszystko nie zmienia jednak faktu iż euroweek był źle zaplanowany i źle prowadzony.
Z tego co rozumiem miał budować otwartość na inne kultury i "doskonalić" dzieci. W takim razie powinny być tam osoby tym samym wieku - parę klas 14 latków z różnych kultur, lub/i parę wykładowców
@kosa1410:

u lewakow też znajdę podobne wysrywy


Okej, słowo się rzekło więc czekam. Pokaż mi aferę gdzie przez tydzień to pieprzone lewactwo spamowało cały wykop, wyzywało ludzi od pedofili, oskarżało o handel ludźmi, stalkowało i urządzało lincz w internecie publikując jako znalezisko konto na FB losowej osoby. Dawaj, czekam.

To wszystko nie zmienia jednak faktu iż euroweek był źle zaplanowany i źle prowadzony.


Nie pier#$_l, rodzicie, nauczyciele i uczestnicy mają inne
@yuim jutro poszukam wysrywow bo idę spac ale lakukaracze mam na czarnej za debilizm więc spoko, ciężko nie będzie.

Którzy rodzice? Nauczyciele maja mieć zdanie za które mogą mieć kłopoty?
Serio nie widzisz nic złego w tych wszystkich zdjęciach i w tym iż wiek wolontariuszy był źle dobrany? - na tyle wysoki by imponowac i na tyle niski by móc traktować ich jako kolegów?
Nie uważasz że opcja która zaproponowałem nie była
@yuim: Akurat kiepski przyklad. Znaczy ilosc czarnych to wina wczesniejszych prawakow, ale to ze lewica wspiera jej utrzymanie to druga para kaloszy. Obecnie Paryz to syf miasto.