Wpis z mikrobloga

Hmmm... A może by tak pozwać @wykop w kwestii dyskryminacji nie-marksistowskiej części użytkowników ze względu na poglądy polityczne i światopogląd...

Paragraf jak najbardziej się znajdzie - https://parezja.pl/reduta-dobrego-imienia-pozywa-facebooka/

Mam kawałek urlopu, więc miałbym czas wystosować odpowiednie pisemka.

@m__b ogarnij swoich pracowników. Jesli do piątku invisibleborder, Lavie i reszta manipulujących głosami nerłopków nie dostanie długiego bana za manipulację głosami, to odpowiednie pisemko wyląduje w PR Grunwald i Jeżyce.

#afera #prawakijestrobota #1000manipulacjiinvisiblebordera
  • 45
Biorąc pod uwagę dyskryminacyjną działalność moderacji to nawet by można pozew zbiorowy wystosować.

Wystarczą print screany z tego co usuwają i dla porównania to co zostawiają.


@FlaszGordon: xDDDD

Zróbcie koniecznie zbiorowy, jeszcze nie wszystkich wyszukałem w realu, a to bardzo ułatwi mi działanie misiaki.
no to jeśli neuropa nie dostanie należnych im banów to będę miał okazję się nauczyć


@Kakyoin: Z jednego pisemka o umorzeniu (czy tam niepodjęciu dochodzenia czy tam niewszczęciu - nie chce mi się sprawdzać) to sie za wiele nie uda nauczyć.
Jesteś absolutnie pewien, że napisałeś dokładnie to co masz na myśli?


@FlaszGordon: No, a co? Hobbistycznie sobie wiążę wasze nicki z (domniemanymi) waszymi profilami na fejsiku - doskonale legalne, nawet RODO nie naruszam.