Aktywne Wpisy

Mr_InC0gnit0 +78
Mieszkańcy #krakow macie na ten moment jedyną oraz realną szansę na pozbycie się pasożytów z organizmu. Nie zawiedźcie nas, dajcie z siebie 100% Te #referendum oraz wynik przełoży się na to, że ludzie w końcu będą mogli uwierzyć, że w kupie siła. A nie jak to mawiał pewien patopolityk "To ch…j, d…a i kamieni kupa"
Kaspii +39
#latwogang
Dołączenie pisowskich śmieci z kanału zero automatycznie wyklucza pozytywny odbiór streama, poza tym jego dieta ułożona przez kretyna wrzoska plus brak snu (nie wiem co ma we łbie jeśli myśli że da radę) skończy się źle
Dołączenie pisowskich śmieci z kanału zero automatycznie wyklucza pozytywny odbiór streama, poza tym jego dieta ułożona przez kretyna wrzoska plus brak snu (nie wiem co ma we łbie jeśli myśli że da radę) skończy się źle





Łączna wartość tego co na zdjęciu około 100k złotych. Chciałbym wykończenie jeszcze zrobić za 50k ale nie wiem czy się zmieszczę.
Bekę mam z ludzi którzy kiszą się po blokach bo myślą że budowa domu to jakieś miliony złotych. Nie, w dzisiejszych czasach można to zrobić w jakieś 5 lat oszczędzając.
Zarabiam około 4500 zł miesięcznie odkładam 2500zl. Może ktoś powie że żyje przez ten czas jak karaluch ale ja po tym czasie jestem u siebie.
Działka po ojcu więc tu miałem luz ale większość rodziców ma jakieś ziemię więc nie piszcie że nie macie takiego luksusu.
Jeszcze 2 lata oszczędzania na wykończenie i w wieku 28 lat będę miał swój własny domek.
Pozdro dla wariatów.
#budynek #mieszkanie #dom #przemyslenia #oswiadczenie #chwalesie
źródło: comment_5ZOfb0Bq6jLBnC4zcY0c6hQ98hQtmEZt.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
Nie rozumiem. Mieszkacie pod mostem?
@korporacion: xD
Do tego jeśli nawet mają to jesteś przywiązany do określonego miejsca. A co jeśli chcesz mieszkać w innym miejscu bo żona, bo fajna praca, bo komfort życia w innym mieście jest większy?
Wiadomo, że im więcej zrobisz sam tym wyjdzie taniej. Każde zaoszczędzone 5000zł daje drugie tyle oszczędności w odsetkach przez 30 lat. Ale nie
Na prawie niczym oszczedzalem. Dzisiaj materiały budowlane chodzą za grosze bo ludzie boją się budować.
@masterix: jak Ty policzyłeś te odsetki od każdego 5000zł?
Komentarz usunięty przez moderatora
@korporacion: @korporacion: dobra nie było tematu fejk and gay. Nara xD
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
2. Niestety nie wszyscy mamy luksusy w postaci działki po rodzicach, szczególnie w miastach. Także wiedz, że masz szczęście, które nie przytrafia się tak często w większej skali.
Dla przykładu cegły wydali za pół ceny bo nie było komu brać. Ktoś tam wyżej napisał że u niego nie ma materiału ale to może kwestia województwa bo tu lubelskie here