Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fasol88: @Student_AWAS: kierownica rysuje się i ściera w bardzo szybkim tempie. Zrobiłem takim 110 tyś kilometrów. Samochód ogólnie fajny ale spalanie to porażka no i co 6 miesięcy spalał mi cały olej z silnika ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@SynJanusza: spalanie zależy od stylu jazdy, ale każe auto, które będzie ciśnięte będzie spalać dużo ¯\_(ツ)_/¯, ale ja w Rio 1.4 potrafię zejść poniżej 5L z klimatyzacją.

Spalanie całego oleju co 6 miesięcy to dość enigmatyczna jednostka :], ale u moich rodziców pomimo większego nalotu nie bierze ani kropelki.
@Fasol88: sorry, ale to wina kierowcy, albo nie resetowanie ekonomizera ¯\_(ツ)_/¯ no chyba, że ładujesz tam tonę rzeczy, Rio 1.2 tyle nie spali, a to mały silnik - no chyba, że masz ubber ciężką nogę albo ktoś zalał jakieś 75w90 ;].
@Fasol88: raz jechałem fajnym dieslem, na tempo ekonomiczna prędkość 180kmh i minicooper mnie wziął, #!$%@? się gaz w podloge i po paru chwilach był.mój. Wydalem zalodze rozkaz do abordażu. Zdobylismy tego anglika, wybilismy zalogę i zatopilismy ten pomiot spod marki bmw. Wróciłem na trasę i ustawiłem tempo na 210 by mieć pewność że byle gówno mnie nie weźmie!