Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, Hmm, chyba trochę za wesołe to "Hej" patrząc na temat jaki poruszę ale no, Mam chyba problem ze sobą, 20 lat, podobno około 7/10, kilka różowych już za sobą, niby nic nie powinno mi przeszkadzać w całkiem udanym życiu, teoretycznie, praktycznie wszystko wygląda inaczej, będąc w 2 gimnazjum powtarzałem klasę, niby banał ale jednak nie do końca, przynajmniej nie dla mnie, zamknąłem się w sobie strasznie, nowa klasa (rok młodsi ode mnie) nie za bardzo mnie zaakceptowała, przestałem chodzić do szkoły, ale moja kochana mama nie chciała żebym #!$%@?ł sobie życie więc postarała się żebym dostał indywidualne w domu, i tak na tym indywidualnym dojechałem do końca gimnazjum, całkiem fajnie napisałem egzaminy itd, później liceum, podobna sytuacja, ale wypisałem się ze szkoły na własne życzenie w momencie gdy dyrektor powiedział mi prosto w twarz żebym się nie łudził że dopuszczą mnie do matury, też niby "normalne" jeśli się słabo uczysz, tylko że on powiedział mi to po 4 lekcji matematyki (też miałem indywidualne w liceum ale miałem się wdrażać do klasy powoli), od tamtej pory mam problem z normalnym funkcjonowaniem, próbowałem dołączyć do zaocznego liceum, ale przed pierwszą lekcją dostałem ataku paniki jak Niemcy w '45 pod Berlinem kiedy usłyszeli głośne "Uraaa" z Rosyjskiej strony frontu, próbuję znaleźć jakąś pracę obecnie, ale wszystko kończy się fiaskiem przez to że nie umiem poradzić sobie z lękiem że nie będę umiał funkcjonować normalnie w społeczeństwie, czuję się przez to zbędny, plus osoba na której mi cholernie zależy, uznała że będzie fajnie jak raz na jakiś czas wejdzie na mnie z tekstami "znalazłbyś coś w końcu, myślisz że inni nie mają problemów?" itd. To dodatkowo demotywuje, mam wrażenie że powoli wchodzę w #depresja, a rozmowy z psychologami nigdy nie przynosiły rezultatów na dłuższą metę, jakieś pomysły jak wyjść z tej sytuacji ?
#psychologia #leki #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 7