Wpis z mikrobloga

Ok, ja rozumiem gdy ludzie mówią że nie lubią Epic Game Store bo przekupuje, bo nie ma takich możliwości jak Steam, bo kradnie dane. Ale dawanie zajebistym grom oceny 1/10, tylko dlatego że nie pojawi się ona na Steamie, jest już patologią i pokazuje to jak wielką bandą płaczących dzieci są fani Steama.

Nie wiem, może to ja jestem jakiś dziwny, ale mnie generalnie nie obchodzi to gdzie gra ostatecznie wyląduje, tylko abym mógł tą grę kupić i w nią zagrać. Ja gram dla mojej własnej przyjemności, a nie dla dystrybutora.

#bekazpodludzi #gry #pcmasterrace #steam #borderlands
G.....t - Ok, ja rozumiem gdy ludzie mówią że nie lubią Epic Game Store bo przekupuje...

źródło: comment_boTNq3sQ8cxQtUhe1CXAfQaWKE98HcVx.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@TroyaFlight: No a zaawansowana obsługa kontrolerów, dzielenie się grami z rodziną/przyjaciółmi, chmura sejwów, która przechowuje ci w internecie twoje zapisy i jak padnie ci dysk albo zaczniesz grać na jednym urządzeniu a zechcesz kontynuować na następnym dalej będziesz miał swoje zapisy do dyspozycji. Możliwość kupna gry w zewnętrznym sklepie gdzie kupujesz klucz i aktywujesz na steamie? Borderlands 3 przez to nie będzie miało edycji pudełkowej, więc Polscy dystrybutorzy nie zbiją ci
  • Odpowiedz
@yeradd: Kontrolerów nie uzywam (ile osób używa kontrolerów na pc). Rodzina dostaje hasło do konta a dzielenie się na steam to w 99% januszerka i sprzedaż dostępu do konta z grą. Z chmura były problemy nie raz np w grach codemasters co mi się nawet dwa razy przydarzyło - skasowało sejwy. Od tego czasu zgrywam czasem na usb i na drugi dysk (2 miejsca) usb mam ze sobą zawsze. Kupna w
  • Odpowiedz
@TroyaFlight: No kody na epic były bo to była inna sytuacja, wydania pudełkowe już były ogłoszone bo miało być wcześniej na steam. Teraz widzisz jak jest przy nowych grach. Cenega oficjalnie potwierdziła, że wydania pudełkowego dla Borderlands 3 nie ma. To, że ty kontrolerów nie używasz to nie znaczy, że nikt nie używa. Ja używam, jak widać miliony innych graczy też. Nikt ci nie sprzedaje dostępu do konta przez steam
  • Odpowiedz
@TroyaFlight: Większość rzeczy z tej listy to są takie rzeczy które powodują popularność steama, i to dlaczego ludzie tak go lubią.

Oceny,grupy, rynek, mody, achivmenty, granie offline itd. To powoduje że steam jest popularny.

W przypadku EGS jest to tylko fortnite i kupowanie gier.

A ogólnie steam jednak nie jest taki zły jak go malują jeżeli chodzi o % który pobiera
https://www.gry-online.pl/newsroom/sprzedaz-kluczy-poza-steam-zaniza-rzeczywista-prowizje-valve/z51bee8
  • Odpowiedz