Wpis z mikrobloga

Ok, ja rozumiem gdy ludzie mówią że nie lubią Epic Game Store bo przekupuje, bo nie ma takich możliwości jak Steam, bo kradnie dane. Ale dawanie zajebistym grom oceny 1/10, tylko dlatego że nie pojawi się ona na Steamie, jest już patologią i pokazuje to jak wielką bandą płaczących dzieci są fani Steama.

Nie wiem, może to ja jestem jakiś dziwny, ale mnie generalnie nie obchodzi to gdzie gra ostatecznie wyląduje, tylko abym mógł tą grę kupić i w nią zagrać. Ja gram dla mojej własnej przyjemności, a nie dla dystrybutora.

#bekazpodludzi #gry #pcmasterrace #steam #borderlands
G.....t - Ok, ja rozumiem gdy ludzie mówią że nie lubią Epic Game Store bo przekupuje...

źródło: comment_boTNq3sQ8cxQtUhe1CXAfQaWKE98HcVx.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@Grzolsat: Epic nawet nie ma jaj kupić tytułu na stałe tylko na ich platformie na pc, #!$%@? chinole. Rok premierę przekładają, łał tyle wygrać. Ale dokopali steamie wow! Bethesda (co prawda pluje na Todda ale jednak) będzie znowu sprzedawać na steamie, więc nie taki diabeł straszny.
  • Odpowiedz
Ludzie to rzeczywiście stado baranów.
Pełna inwigilacja i sprzedawanie danych - "co za problem, przecież nie mam nic do ukrycia"
Blokowanie rynku przez odgórne zakazy sprzedaży w niedziele - "co za problem, zakupy można zrobić w sobotę"
Praktyki monopolistyczne uderzające w konsumentów - "co za problem, to tylko kolejny luncher do zainstalowania"

Jestem ciekaw czy jak jutro np. sieć kaufland posmaruje gdzie trzeba i mleko będzie dostępne tylko u nich, czy też
  • Odpowiedz
@Hawthorne:

Co do końca - polecam kupować gry dopiero jak są na znizkach 75%. Co do mniejszych cen - Metro Exodus jest tyci tańsze na Epic, niż miało być na STEAM.


Z tego co pamiętam dotyczyło to tylko innych rynków. W Polsce cena była identyczna jak na steamie. Co do kupowania na wyprzedażach, oczywiście, że warto ale należy zrozumieć, że ktoś jest zainteresowany daną grą, jest fanem itd. i chce kupić
  • Odpowiedz
@michok1984: no steam jest zalany gówno grami, ale wśród tych gier jest też dużo dobrych. Ogólnie dobrze mieć wybór, a nie wchodzisz do sklepu i na "półce" masz tylko 4 gry, u których Epic wykupił ekskluzywność. (Bo żaden inny twórca nie chce mieć swojej gry w tym gówno sklepie za darmo. To już coś chyba mówi).
  • Odpowiedz
@SirSherwood: Niezłe urojenia, na szczęście internetowe wojenki garstki graczy gówno znaczą w porównaniu do tego ile osób po prostu kupi gre jak ludzie i będzie sobie grało bez wyimaginowanych problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TroyaFlight: tak, tak. Nie wymyślaj problemów, po co. Nie pytaj za co płacisz, instaluj co ci każą, nie wnikaj w szczegóły. Daleko zajdziemy jako konsumenci. Bo przecież tak korporacja mówi to tak trzeba i to znaczy, że to jest normalne. Po co ci debile wymyślają jakieś "wyimaginowane" problemy?

Wojenki. Wojenka to tu jest między wydawcami/epiciem a graczami, a w internecie to bardziej jest próba przekonania reszty graczy, którzy mówią "co to
  • Odpowiedz
@TroyaFlight: Płacisz też za procent, który idzie do Epica/steama. Na steamie płacisz za dobry sklep z mnóstwami funkcji, udogodnieniami dla graczy. Epicowi płacisz chyba tylko za to, że dałeś się wyruchać i siłą zostałeś do czegoś zmuszony. Taka prosta różnica.
  • Odpowiedz
@yeradd: Płacę za grę typie i ją dostaję. To że sklep ma jakieś funkcje cokolwiek to znaczy mnie nie obchodzi i pewnie 99% graczy którzy nie siedzą na forach steam i piszą pod starymi grami komentarze których nikt nie czyta.
  • Odpowiedz
@TroyaFlight: Ale jak zapłacisz za tą swoją grę to jej nie zainstalujesz bez czegoś za co też tak naprawdę płacisz i co jest gównem. Już nie wiem jak bardzo mam to tobie uprościć abyś zrozumiał. Możesz mieć to w dupie bo nie znasz funkcji, nie korzystasz, nie wiem, ale działasz na szkodę wszystkich graczy po prostu to olewając.I jeśli ty to olewasz (do czego masz pełne prawo), nie zabraniaj innym być
  • Odpowiedz
@SirSherwood: dajesz link do jakichś błędów w zabezpieczeniach którymi są dzieci podające swoje passy wszędzie gdzie tylko jest coś do "dostania" za free a w miedzyczasie po allegro lata shitload kradzionych kont steam po 10zł sztuka które sobie możesz ot tak "legalnie" kupić. Zdajesz sobie sprawę że ludzie toczący te wojenki to jest taki margines na sprzedaży że nikt tego nie zauważa? Nikt nie potrzebuje "usług" płacisz za grę jak pisałem,
  • Odpowiedz
@TroyaFlight: ale rozumiesz, że nawet jakby Epic był najbardziej bezpieczną platformą, a steam najmniej (o ironio) to i tak to Epic jest gówniany? Dostałeś już 1000 argumentów. Próbujesz na siłę wmówić sobie, że kupujesz tylko grę. Tu cię zaskoczę - nie kupujesz tylko gry. Wróć na ziemię, czasy że kupujesz grę na płytce i nie musisz instalować zbędnego gówna minęły. Więc dbaj o jakość tego z czego korzystasz. Mniej choć trochę
  • Odpowiedz
@yeradd: 1000 argumentów typu epic to gówno i że jedna apka do uruchamiania którą widzę 2 sekundy przed ekranem ładowania gry jest lepsza od drugiej i wmawianie że kupuję całą platformę włącznie z serwerami chińczyków i spodniami Gabena w rozmiarze XXXL kiedy chcę sobie tylko pograć jak 99% normalnych ludzi płacących za gry.
  • Odpowiedz
@yeradd: no tu są dwa plusy dla Steam: support dla linux i offline play (choć jak nie masz neta to pewnie przez to że nie masz akurat prądu w domu i i tak nie pograsz więc taki mały plus w innych przypadkach). Reszta to totalne wysrywy byle listę zapchać i nie wmówisz mi że coś z tego potrzebuję.
  • Odpowiedz